Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár végére lefogyhatok olyan...

Nyár végére lefogyhatok olyan 52-53 kilóra ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

- étkezésemre odafigyelek h mit mikor.

- heti 3X kondiba járás

ezen belül:

- 40 perc futás

- 20 perc bicikli


most vagyok 168 cm és 61-62 kiló.

tavaly nyáron nem tudom pontosan hogyan de sikerült 74ről lefogynom 62re. és tartottam ezt egész suli időben úgy h nem mozogtam semmit de nem is ettem. most nyáron ha a fent leírtat betartom lefogyhatok olyan 52-53-ra?

vagy több mozgás kellene?

16/L


2010. jún. 20. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi...tudom, h ez nem válasz a kérdésedre, de h csináltad ezt a tavaly nyárit? O.o : P (marhakíváncsivagyook.: PPP *-*)
2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta fuss 40 percet és biciklizz többet, mert 30 perc után indul be a zsírégetés előtte csak az elfogyasztott kalóriákat égeted el...
2010. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok,leírnád?Tavaly nyáron én is fogytam 10kg-ot, átlagosan 500-700 kcal körül ettem és napi 1,5 órát mozogtam(futás, bici, areobic).Idén suli időben én is tartottam a súlyom,de még szeretnék ledobni 10kg-ot,úgyhogy én is keresem a legjobb módszert.
2010. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
500-700 kcal út az anorexia felé! TAPASZTALAT! Egyetek már normálisan így minden kg duplán fog visszajönni szintén tapasztalat, mert enni kell, de ti tudjátok! Én komolyan mondom nem értem, h hány, de hány napi menüt leírnak ide, amivel fogynak meg mozognak ti meg beálltok a koplalók sorsáéra! Akkor HAJRÁ!!!!!!!
2010. jún. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs sajnálom. de kb akkor is valami ilyesmi volt a menete mint amit most kitaláltam. csak akkor minden nap mentem. nem "csak" heti 3X.


és bocs de egyáltalán nem koplaltam és éheztem. amúgy is volt miből lefogynom. és csak h tudd kedves válaszoló 1 kiló SEM jött vissza abból amit lefogytam, mert kemény mozgással ment le nem pedig éhezéssel.

2010. jún. 21. 09:21
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy most értem haza. 9 km-t futottam és 10 km-t bicikliztem. első nap szerintem ez jó aztán majd később ahogy formába jövök ez úgyis több lesz.
2010. jún. 21. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem akartalak megbántani és nekem ne legyél itt megsértődve kicsim! Tegyél ki itt egy kérdést, h 500-700 kalóriával elérsz-e valamit? Mindenki nem csak én azt fogja írni, h koplalsz és mint írtam tapasztalat én is ezt csináltam! Egész életedben nem tudsz majd 700-800 kalórián élni az meg, h kikészíted a szervezeted, mert fiatal vagy még nem az én dolgom, de majd 5 év múlva egy felesleges kalóriát sem tudsz majd leszedni magadról, mert a szervezetedet már felélted! Ennyi! Egyébként szerinted ennyi mozgáshoz elég ennyi kalória?????? hát te tudod!
2010. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg már ennyire felbosszantottál megnéztem a BMI-det is képzeld el, h most normális a súlyod, de ha lemész 52-53 közé akkor már 18 felett leszel egy picivel és az kérlek alacsonyabb a normálisnál! És szerinted nem vagy beteg? Alig eszel tornázol, mint az örült és még fogyni akarsz! Beteg vagy!!!!!!!!! Ez van! Na puszillak! És nyugodtan lepontozhatsz nem fog zavarni, de a kórházi ágyon majd gondolj rám! 84%-os voltam!
2010. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem akartalak felhúzni félre ne érts :O és nem sértődtem meg :O de viszont nem koplaltam és eleget ettem :O :O
2010. jún. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!