Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel lefogyhatok...

Ezzel a módszerrel lefogyhatok végre?

Figyelt kérdés

már régóta fogyózgatok de csak lassú és kevés eredményt értem el.

egy 3napos teljesen csak gyümölcskúra, és a 4. víznap, hogy méregtelenítsek, aztán áttérek a testkontrollos életmódra. (ez NEM a béres alexandrás súlykontroll, ez egy egészséges életmód)

hetente kétszer eljárok alakformáló táncokra (zumba, basic step, zsírégető stb) heti egy óra néptánc és azon a napon amikor nem csinálok semmilyen külön mozgást, akkor elliptikus trénerezek, bicajozok, vagy futok.


izmosodni szeretnék, meg fogyni is. fogyni kb. derékból 5-6 centit ZSÍRBÓL, a comb meg mindegy hány cm, csak izom legyen rajta és minimális zsír.


2011. máj. 17. 19:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

és ha ezt így 100% betartom mennyi idő alatt érhetem el?

ebből az alakból:

[link]


és ilyenné:

[link]


de úgy hogy 100%-osan betartom.

és nem érdekelnek olyan válaszok hogy úgyse sikerül, meg hogy neked ilyen alakod sose lesz...


mennyi idő?

2011. máj. 17. 19:46
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem most is szép alakod van :D ha az enyém lenne ilyen :O amugy ha ennyire akarod kb 1 hónap. de szénhidrátot is vegyél magadhoz... most kezdtem fogyozni. zöld tea+bio króm+alma ecet. tuti hatás :D
2011. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
ezzel az idióta kajálással a büdös életben nem lesz belőled csinos nő: most is látszik rajtad, hogy plöttyedt vagy a hülye diétád miatt
2011. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem a diétától vagyok ilyen hanem ilyen voltam alapból csak hájasabb..
2011. máj. 17. 19:54
 5/21 anonim ***** válasza:

egészséges életmód? az, hogy délig csak gyümölcsöt eszel? ne röhögtess

1. a gyümölcsben ugyanolyan hízlaló cukor van. ha ebből sokat eszel, ez is raktároz.

2. gyümölcs éhgyomorra? tökéletes választás, ha órákig maró gyomorsavat szeretnél minden délelőtt, amitől még éhesebb leszel

3. gyümölcs reggelire - na itt álljunk meg, a reggeli majdnemhogy a legfontosabb étkezés, amely során JÓ MINŐSÉGŰ szénhidrátokat fogyasztunk, hogy legyen energiánk elkezdeni a napot.

2011. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát ha alapvetően nem olyan magas vagy, akkor már nem ugyanaz az eredmény, bár gondolom ezt bekalkuláltad. Az egy hónap neevetséges tipp, sajnos ehhez inkább fél-egy év vagy több kell. Egy modell azért igen drága kezeléseket, személyi edzőt, táplálkozási tanácsadót engedhet meg magának, na meg az egész napja erre megy el.

Amúgy fogyásnál pont az a jó, ha lassan fogysz, a gyors fogyókúrák eredménye maximum annyi, hogy két hónap alatt a tripláját szeded vissza.

A mozgás mindenképpen jó, de pihenőnapok is kellenek, valamint ez azért nem mozgat meg minden izmot, javaslom járj kondiba is, ha már.

2011. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Ne haragudj de szerintem soha.


Egyrészt a modellek le szokták magukról szívatni a zsírt (csak olyan klinikán csinálják, ahol nem lehet lefizetni őket, hogy kikotyogják a titkukat). Másrészről pedig nem jó ha mindennap edzel, mert az izmaid hozzászoknak és nem fognak attól fejlődni. Izmok csak akkor fejlődnek, ha másnaponta edzed, ás úgy hogy egyszer valamiből csinálsz 90-et majd másnap pihi, majd harmadnap 100, majd ismét egy nap pihi, majd kövin 70-et..stb. szóval ha mindennap megcsinálsz valamiből 50-et az semmit sem ér.


Másrészről pedig az hogy nincs rajtad minimális zsír (amit te fényképeden én annak tekintek) akkor vitaminhiányos állapotba kerülsz ( nem tud felszívódni olyan vitamin ami zsírban oldódik)...


Harmadrészről! Ügye tudod, hogy ha olyan leszel (valaha is ) mint a képen, annyira fáradt leszel, hogy max 1/2 órát fogsz tudni fent lenni egész nap... nem lesz semmire sem energiád.


Negyedrészről! Én egy perc alatt tudnék olyan alakot formálni neked, mint a képen a csajnak van...egy jó photoshoppal... mert azért ne legyünk annyira elfogultak, hogy ne tudjuk, igenis szerkesztik a képeket, nem is kicsit!


ötödrészről! Ügye tudod azt is hogy a melled is kisebb lesz, ha ennyit fogysz?!

2011. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem tudom gisele bündchen hány venti, én 175 vagyok minimum lehet h 180 is vagyok bár kétlem 175-178 között.

kedves utolsóelőtti a testkontroll könyv pedig pont az olyanokról szól, mint amilyen te vagy, mondod ezt a sok marhaságot..de honnan tudod? a testkontroll követői pedig mind tartós fogyást és jobb köérzetet tapasztaltak, míg a te általad követett elvek szerint élők nap mint nap felteszika kérdést hogy miért nem fogynak? olvasd el azt a könyvet és megtalálod a bizonyítékot h mi miért van..

2011. máj. 17. 20:01
 9/21 A kérdező kommentje:

az előző üzenetem nem az utolsóelőttinek ment, hanem az az előttinek, közbe nem vetem észre h jött újabb válasz.


tudom hogy zsírleszívás meg photoshop de én élőbe is látok ilyen lányokat, szóval ezt csak hasonlításképp írtam!!

2011. máj. 17. 20:03
 10/21 A kérdező kommentje:
amúgy nem mozgok mindennap, hétvégén csak séta van, vagy semmi, vagy minimális séta (20 perc, de ennyi nélkül rosszul érzem magam h el vagyok tunyulva)
2011. máj. 17. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!