Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet még feszes a mellem?

Lehet még feszes a mellem?

Figyelt kérdés

A fogyástól sokkal kisebbek,lógósak lettek...



20/L


2018. aug. 21. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmész plasztikai sebészhez...
2018. aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A havi hormonváltozásoktól előfordulhat, hogy pár napra igen. Esetleg fogamzásgátlótól, vagy ha terhes leszel, de egyiket se ajánlom csupán mellfeszesítés céljából. :D A mell zsírszövet és sajnos sokan onnan fogyunk először. Én is 20 éves vagyok és nekem 80C-ről 75A-ra ugrottak le, úgyhogy most már csak a földet tekintgetik szegények. Ha nagyon nem tetszenek, próbálj meg visszahízni kicsit, én is azon vagyok. :)
2018. aug. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogyás zsirvesztéssel jár, és a mell nagy része zsírszövet. Érdemesebb úgy fogyni, hogy mozogsz, lehet a mérleg többet fog mutatni, mert ugye izom képződik, de a centi kevesebbet és ez a lényeg. Hány kg-ról indultál és mennyi lett?
2018. aug. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
72kg ról-57kg ra
2018. aug. 22. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért még ne add fel a reményt. Nem kell más, csak néhány jó melltartó, ami nappal rendesen a helyükön tartja őket. Én 18 kilót fogytam, a méretem 85C-ről 75B-re csökkent. Szültem két gyereket és szoptattam is. Miután lefogytam, elég siralmas volt a helyzet, de szép lassan összehúzódott a bőr, és jelen pillanatban, 6 évvel a második szülés után kb. olyanok a melleim, mint fiatal koromban. Lehet, hogy szerencsés alkat vagyok, lehet, hogy az is kellett hozzá, hogy eleve sosem voltak óriási melleim. Te viszont két évtizeddel fiatalabb vagy nálam, úgyhogy szerintem van esélyed.
2018. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az azért már elég komoly eredmény. Mozogtál közben vagy csak koplaltál? Nagyon lógós lett, vagy csak te látod úgy?
2018. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sportoltam melette....azis lehet hogy a mérettől lettek olyanok- kicsit zavar
2018. aug. 23. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!