Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék ez hogyan...

Fogyni szeretnék ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Elöre is leszögezem hogy tudom hogy helyi fogyás nincs. Nagyon elégedetlen vagyok az alakommal. Főleg a combjaimmal és a karommal. De igazabol mindenhol van felesleg. Egy héten elég minden másnap futnom ( de mennyit??) vagy minden nap? Probalok odafigygelni az étkezéere is és ezzel kapcsolatban is várok javaslatokat. 162 cm 67 kg/L

2018. aug. 26. 23:11
 1/6 anonim válasza:

Én is sokat hiztam a nyáron. Lusták vagyunk, ennyi. :D


Majd a suliba tesiórán futtok, minden suliba hetente van minimum 5.

Ott biztos hamar lefogysz.

2018. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Az étrend a legfontosabb, azon kell elsőként változtatnod. Én nem ajánlom, hogy kalóriát vagy bármit is számolgass, elég ha egészségesen táplákozol, akár teljes kiörlésű dolgokat eszel, nem nasizol stb. A sport sokkal kevesebbet számít a fogyásban, de természetesen segít és fontos. Ha minden másnap futsz egy héten az bőven elég, még ha mást nem is sportolsz, de ajánlom, hogy ne csapj bele rögtön a közepébe, hanem kezdj el valamilyen futós edzéstervet, azok fokozatosan emelik a távot és az időt, így rendesen fejlesztenek. A lényeg tényleg a táplálkozáson van, nehéz átállni más étrendre de nem lehetetlen. Viszont ne ess túlzásokba, ne egyél kevesebbet a szükségesnél, egyél szénhidrátot is, zsírt is, húst is... Egyébként a genetika is sokat belejátszik abba, hogy milyen alakod van, nem nézhet ki mindenki ugyanúgy, és nem is kell, hogy úgy nézzen ki.
2018. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a Fogyókúrák kategóriában kellene feltenned.
2018. aug. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A futástól nem lesz jó alakod.
2018. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyni kalóriahiányos állapottal lehet. Ez háromféleképpen valósítható meg:

1. Kevesebbet eszel.

2. Többet mozogsz. De sokkal többet! (Mondjuk 1 óra futás, vagy 2,5 óra gyaloglás minden nap.)

3. A fenti kettő keveréke.

2018. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos nálam a bevált recept:

Napi ötszöri étkezés, hogy pörögjön az anyagcsere (ez az egyik kulcs a fogyáshoz)!

Számold ki a fogyáshoz szükséges napi kalória szükségleted:

[link]

...hanyagold a gyorsan felszívódó szénhidrátokat és a cukrot minden formában (mindenféle liszt, rizs, krumpli, mindenféle cukor).

Délután én már a bab, kukorica, lencse és héjas cuccokat is hanyagolom.

Ami mehet ezerrel: mindenféle egyéb zöldség, brokkoli, karfiol, gomba, cukkini, salátafélék

Sovány húsok, mint csirkemell, tengeri hal

Tejtermékek közül a kemény sajtok (pl. trapista), a sovány túró, tejföl, natúr kefír, joghurt

Zabkása mehet minden reggelire (kb. 60 gramm, vízzel felöntve, 2 percre bevágva a mikróba)

Lehet édesíteni egy kis stevia-val mehet rá egy kis sovány tej + fahéj és akkor már tényleg nagyon finom lesz.


24. héten kezdtem a fogyókúrát (208.06.01-én) és most tartok 7 kiló mínusznál (volt benne 2 hét nyaralás is, amikor fogyás helyett híztam 2 kilót, anélkül szerintem simán meglett volna a 10 kiló minusz).

2018. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!