Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély a lassú...

Szerintetek van esély a lassú fogyásra egy lusta embernek, ilyen életmódváltással?

Figyelt kérdés

164/70 kg vagyok,sajna fél-1 év alatt felrakódtak rám a zsírpárnák,kb mikor leültem az íróasztal mögé....

Kb 2300 kcal volt a napi betevőm,nulla sporttal.Sportolni utálok,mindig is utáltam.

Elkezdtem diétázni,1300 kcal a napi adag.Próbálok beiktatni rostokat,gyümit,némi főtt kaját,fehérjét.

Teljesen elhagytam az üdítőket,nasikat,csokikat,pékárut.

Illetve elkezdtem a számomra egyetlen vállalható sportot,bicajozni.Erős tempóval napi 30-40 perc,plusz heti egyszer 20-25 km.

Lassú,de maradandó eredményt szeretnék elérni.

Szetintetek lehetséges így?

Jó tanácsok?


2018. aug. 29. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csodálnám, ha nem fogynál így. Nekem kicsit kevésnek tűnik az 1300 kcal, de nem vagyunk egyformák, lehet, hogy a te anyagcseréd jelentősen lassabb.


A bicaj jó, nekem is csak az ment, amikor a melegtől nem tudtam gyalogolni, jó kis fogyást segítő mozgás tud az lenni.

2018. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sport nélkül is lehet fogyni, azonban én nem ajánlom. Mindenképpen be kéne iktatni a sportot az életedbe, ugyanis ha le is fogysz, nem lesz szép alakod sport nélkül és hülyén fogsz kinézni vékonyan, nulla izommal. Rengeteg sport van, ami formál. Bicaj is jó, de az sajna nem meg felső testre. Valami olyasmit is választanod kellene mellé, ami a felső testedet is igénybe veszi.
2018. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is lusta vagyok. :)

Először én is csak a kajára figyeltem oda, sport max. séta volt, de így is lehet fogyni. A biciklizés teljesen jó, a lényeg, hogy fogyás közben formáljon is valami, ne kenődj szét a végére.

Én a futásra mondtam azt régen, hogy soha, de már beláttam a pozitív hatásait, és mivel profitálok belőle, így már másabb, hamarabb nekiindulok.

2018. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!