Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatos hízás, de mitől?

Folyamatos hízás, de mitől?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony sportos voltam, 50-52 kg 170 cm. Sokat mozgok, nincs is ezzel semmi baj... de aztán 22 lettem és eljött az az idő hogy lett valakim és elkellett kezdeni védekezni.

Az orvos diane-t írt fel. 6 hónap alatt 25 kg jött fel úgy hogy az égvilágon semmit sem változtattam, kövér lettem nincs mit tenni, a környezet elszörnyűlködik ha rámnéz, én pedig rettenetes depresszióba estem, egyáltalán nem eszek sokat, heti 5x mozgok másfél órát és mégis hétről hétre jön fel fél kiló kb.

Nem tudom mit csinálok rosszul, a nőgyógyászom azt mondja nincs semmi baj (???) ez természetes...de könyörgöm 22 évesen 6 hónap alatt 25 kilót hízni természetes? a gyógyszert most hagytam abba, ugyanis a nőgyógyász szerint nem jó változtatgatni és szedjem tovább, de inkább áttérünk a szexmentes életmódra, hogy ne kelljen szednem és a ritka alkalmakkor is inkább gumit fogunk húzni, nem csoda hogy nem kíván... :'( mit tudtok mondani erre? vérvételen is voltam, semmi plusz dolog csak egy kis vashiányom volt.



2018. aug. 31. 22:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Sürgősen válts orvost. Sajnos elég sok orvos van, aki nem ért a hivatásához,vagy csak szimplán nem érdekli mi van a betegeivel.

A fogamzásgátlók pedig nem egyformák,mivel más-más hormonális arányokat tartalmaznak. Ez a gyógyszer valószínűleg teljesen felborította a hormonháztartásod. Ezeket meg lehet váltogatni, mindenkinek más a jó.

Menj el endokrinológushoz,ott vért vesznek és megnézik a hormonjaid mértékét. Nekem jóval magasabb volt régen az egyik hormonom, mint a megengedett érték,pattanásokat okozott, illetve nehezebben tudtam kordába tartani a súlyom, de ez mára mind a múlté. Ott megmondják, hogy melyik az a fogamzásgátló,amelyik olyan hormonokkal rendelkezik ami rendbe tesz.

Ha nem jó az egyik orvos, akkor válts, nem kell senkinél se ott szenvedni, nekem pl. a jelenlegi bőrgyógyászom már a hatodik, megérte megkeresni. Te is keress olyat, aki tényleg foglalkozik veled. Sok sikert. :)

2018. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, akkor kénytelen vagyok rávenni magam, hogy másik dokit keressek. :( Köszi tényleg! És igen minden ugyanaz, semmi plusz ami régen ne lett volna.
2018. szept. 1. 18:52
 13/15 anonim válasza:

Szia!


Nem normális, hogy ennyit híztál. Válts orvost. Én egy dekát sem híztam fogamzásgátló mellett, igaz a legkisebb mennyiségű hormonnal rendelkezőt szedem.

Lehet, hogy pajzsmirigy, de ha nem, érdemes másik gyógyszerrel kísérletezned.

2018. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11: Szia, ha budapesti vagy, tudnád ajánani az endokrinológusodat?

Köszi!

Kérdező, most, hogy a 11-es írja, bizony, csak alapos kivizsgálás után lehet fogamzásgátlót felírni, mert meg is halhatsz. Nem mindenki szedhet fogamzásgátlót.

2018. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#14

Az én orvosom kaposvári. Sajnos Pesten nem vagyok ismerős orvos ügyileg,de a magán klinikákkal nem lehet mellé fogni,ezt a vozsgálstot pedig kevés helyen végzik ingyenes helyeken. Egyszeri befektetést szerintem megér,cserébe nem kell szenvedned évekig hormonproblémáktól.

2018. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!