Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja fogyókúrázom. Betartom rendesen. Azt eszem amiket ilyenkor lehet, úgy ahogy kell, mozgok rendesen, még sem megy le egy kg sem..

Olyan rossz ez..Rendesen depresszió rám jön, hogy harcolok a semmiért?!

Szerintetek fogyok majd már később?

Én amikor nem fogyókúráztam sem értettem a súlyom hisz nem ettem sokat akkor sem..

18 éves vagyok. 115kg.



2018. szept. 1. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriabazis.hu

Érdemes itt nyomonkövetni az étkezéseidet. Számolja mennyi kalóriát vittél be és még mennyit ehetsz. Én is sokáig azt hittem, hú de diétásan étkezem amíg el nem kezdtem használni. Hiába ettem viszonylag tisztán, de túl sokat. Zsíros húsokból, sajtokból, tojásból pikk pakk összejön a kalória töblet. Ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel fogyni fogsz. Valami hiba van a gépezetben. Vagy rejtett kalóriák, amit fentebb írtam, vagy valamilyen egészségügyi probléma áll fent.

2018. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért mert ránézésre csinálod. Kalóriát kell számolni.
2018. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!