Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj az ha túl gyorsan fogyok?

Baj az ha túl gyorsan fogyok?

Figyelt kérdés
Idáig otthon ültem a tv előtt és unalmamban ettem napi 4-5000 kalóriát. De eltökéltem, hogy lefogyok így csatlakoztam egy túrákat szervező csoporthoz és így rengeteget gyaloglok és sokszor eszembe sincs enni, így napi kb 1500 kalóriát eszek. Július elején 116kg voltam, ma mértem magam és 102kg vagyok. Tehát heti 2 kilóval fogytam. Ez így jó vagy rossz?

2018. aug. 16. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején gyorsabban megy, semmi baj később majd lassabb lesz. Nagyon szuper vagy gratulálok :D
2018. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem baj,ha gyorsan fogysz.
2018. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ügyes vagy, csak így tovább!
2018. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jó,de ennél gyorsabban már ne, ugyanis a bőröd akkor kifog nyúlni, és lógni fog.
2018. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Igazából ez nem jelenti azt hogy heti két kg-ot fogytál. Mivel mint mondtad eddig 4-5000 kcal ettél magyarul a gyomrod és a beleid mindig tele voltak. Ezután áttértél egy kisebb kalória mennyiségre ami hozta magával hogy az első 1-2 hétben le is ment 5-6 kg mivel kiürült a szervezeted. Hiába látványos a fogyásod az elején nem baj de figyelj oda hogy ne fogyj 1 kgnál többet hetente, mivel lógni fog a bőröd, és nem egészséges ilyen mértékben fogyni. A felesleg se 1-2 hónap alatt jött rád úgyhogy az ellentéte se igaz.
2018. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még most is így fogysz (az első 1, néha 2 hét speciális, sok vizet veszthet az ember s némi salakanyagot is), akkor... Nos, határeset. A te súlyodból heti 1 kiló felett is OK lehet a fogyás, de 1500 kcal nagyon kevés, ekkora embereknek ez már könnyen lehet enyhe koplalás. De van, aki bevállalja és működik neki, láttam már olyan esetet is. Ha úgy érzed, jól bírod, van energiád, semmi gond, akkor én nem szólok bele, persze később majd lassulnia kell az ütemnek. Biztonságosabb kicsit lassabban fogyni.
2018. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!