Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy vekonyodjak...

Mit tegyek, hogy vekonyodjak es ne izmosodjak?

Figyelt kérdés

Hiaba probalok ki akarmilyen testmozgast, mindig izmosabb leszek tole es nem pedig vekonyabb. Nagyon alacsony vagyok, emiatt nem igazan all jol, ha vastag (izmos) combjaim vannak.

Mit tegyek? Az kajaval lehetnek gondok? Nem szamolom a kaloriakat, vagy ilyenek, szimplan csak direkt erre a celra kitalalt recepteket keresek es fozok.



2018. szept. 3. 00:16
 1/8 anonim válasza:
52%

Szerintem a te combjaid nem izmosak. Ha azok lennének, nem nézne ki rosszul még akkor sem, ha alacsony vagy.

Hájacska lesz az.

2018. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Érdemes lenne lemérni a testzsírszázalékodat is.
2018. szept. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen a kajával, egyél kevesebbet (kalóriában), legjobb ha utána nézel mennyi energiát kéne fogyasztanod, hogy fenntartsd azt ideális testsúlyod és ahhoz tartod magad (akkor előbb utóbb be fogsz állni arra a súlyra).
2018. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne egyél annyit...
2018. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy izmosodsz. Kaját nem méred eleve, aztan nem ugy eszel és edzzel hogy izmosodj. Ha ilyenek mellett izmot szedsz fel, akkor genetikai csoda vagy
2018. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessek, ez egy alacsony lany vastag, de izmos combokkal, borzalmasan jol nez ki! [link]


Ha ilyen vagy, akkor csinald tovabb, amit eddig is csinaltal. Ha zsirosabb vagy, akkor igen, kezdj el kaloriat szamolni es egyel 400-500 kcal-lal kevesebbet, mint amennyit felhasznalsz.

2018. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hasonlo combom es seggem van, mint a videon a csajnak, de nekem ez mar nem tetszik. Mindig irigyeltem a vekony labu lanyokat. Tudom, hogy valakinek ez tetszik, de en sajnos nem tartozom kozejuk. Koszonom az ertelmes valaszokat, figyelni fogok a kajara:)
2018. szept. 4. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez már nekem sem tetszik. Szerintem nőként fontos fontolóra venni az adottságainkat és hogy melyek azok az izmok, amiket célzottan erősíteni szeretnénk, illetve melyek azok, amiket nem. Neki pl. a külső combja szerintem már durva.

Nekem is vannak olyan izmaim, amikre a célzott gyakorlatokat inkább kihagyom. Így is formásodik, de nem csúnyán.


Az étkezésre figyelj. Ha kevesebbet viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor mindenképpen fogyni fogsz, nincs az az isten, hogy testépítő formád legyen.

2018. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!