Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Diétához ez jó ebéd?

1 tányér csirkehús leves, benne 3 főtt répával, 3 főtt gyökérrel és kb 80 gramm csirkemellel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, csirke, csirkehús, csirkemell, leves, csirke hús leves, ebéd, húsleves

szept. 14. 14:45  Privát üzenet  

A válaszok
Hát nekem kevés lenne, de nem mindegy, hogy 60kg és 150cm vagy vagy 150kg és 2 méter...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 14. 14:58 Privát üzenet
plusz az sem mindegy, hogy a többi étkezésed milyen

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 14. 14:59 Privát üzenet
Nem,nem jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 14. 15:23 Privát üzenet
Én bármit megeszek ebédre és reggelire, csak az ebéd után nem eszek semmit már. Max gyümölcsöt, és ez nekem teljesen bevált. Persze emellett mozogni is kell. Fuss mondjuk heti 3 alkalommal, vagy ahogy te bírod

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 14. 16:56 Privát üzenet

Az egész napi étkezés számít, illetve az egész heti, mert egy naptól nem lesz semmi sem jó vagy rossz.

Ez egyébként ebédnek, főétkezésnek iszonyat kevés. Még fogyókúrához is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 14. 18:41 Privát üzenet

Jaja, az egész nap számít. Van, akinek hatalmas reggeli kell, de későn kel, annak akár jó is lehet ez s majd vacsorára eszik többet (bár hogy az miért nem eszik mondjuk csak reggelit és vacsorát, nem tudom. hagyománytisztelet vagy szereti a meleg ételt, azt viszont szerinte csak délben eszünk, mit tudom én).

A húslevesek egyébként extrém jól laktatnak egyeseket, gyerekkoromban iszonyú nagyevő voltam, de egy tányér húsleves után nem tudtam enni.

Jó étel, csak ez a napi bevitel kis töredéke, ebédre pedig a legtöbben viszonylag sokat eszünk. De ha neked OK, rendben. Csak nehogy a többi étkezésed is koplalós legyen, mert akkor a napod is az lesz.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 14. 18:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Reggeli málnás zabkása-416 kcal Ebéd saláta-csirkemell, feta sajt, olivabogyó, joghurtos öntet Uzsi protein szelet-140 kcal Vacsi 2 kakaós csigusz Ez így megfelelő?
Ez megfelelő nap étrend szempontjából?
Írnátok nekem fogyókúrás RECEPTEKET?
Nagyjából mennyit fogynék 1 hét alatt így?
Reggeli:Zabkása (200 kcal) Ebéd:1 tányér bableves (tészta, kolbász, répa), plusz 1 db üres palacsinta Uzsonna:2 db alma Ezeken kívűl egy vaniliás danone-t ettem, nagyon megkívántam Ez kb hány kcal?
Szisztok. Valaki össze írna nekem a 90 napos diétahoz étrendet (reggeli, ebéd, vacsora)? ( mind a négy naphoz hogy mi lenne a legalkalmasabb valamint mikor tájt kellene...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!