Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétához ez jó ebéd?

Diétához ez jó ebéd?

Figyelt kérdés
1 tányér csirkehús leves, benne 3 főtt répával, 3 főtt gyökérrel és kb 80 gramm csirkemellel.

2018. szept. 14. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kevés lenne, de nem mindegy, hogy 60kg és 150cm vagy vagy 150kg és 2 méter...
2018. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
plusz az sem mindegy, hogy a többi étkezésed milyen
2018. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem,nem jó.
2018. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Én bármit megeszek ebédre és reggelire, csak az ebéd után nem eszek semmit már. Max gyümölcsöt, és ez nekem teljesen bevált. Persze emellett mozogni is kell. Fuss mondjuk heti 3 alkalommal, vagy ahogy te bírod
2018. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Az egész napi étkezés számít, illetve az egész heti, mert egy naptól nem lesz semmi sem jó vagy rossz.

Ez egyébként ebédnek, főétkezésnek iszonyat kevés. Még fogyókúrához is.

2018. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Jaja, az egész nap számít. Van, akinek hatalmas reggeli kell, de későn kel, annak akár jó is lehet ez s majd vacsorára eszik többet (bár hogy az miért nem eszik mondjuk csak reggelit és vacsorát, nem tudom. hagyománytisztelet vagy szereti a meleg ételt, azt viszont szerinte csak délben eszünk, mit tudom én).

A húslevesek egyébként extrém jól laktatnak egyeseket, gyerekkoromban iszonyú nagyevő voltam, de egy tányér húsleves után nem tudtam enni.

Jó étel, csak ez a napi bevitel kis töredéke, ebédre pedig a legtöbben viszonylag sokat eszünk. De ha neked OK, rendben. Csak nehogy a többi étkezésed is koplalós legyen, mert akkor a napod is az lesz.

2018. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!