Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő nap étrend...

Ez megfelelő nap étrend szempontjából?

Figyelt kérdés

Reggeli: kávé /édesítővel, 1 dl tejjel


Tízórai: egy tányér tökfőzelék, fél szelet disznó hús


Ebéd: saláta (alma,paradicsom, jég saláta. uborka) sült édes burgonya (7 szelet) 2 pici szelet csirkemell


Vacsora: vagy csirkemell salátával, vagy túró édesítővel


Ez kb mennyi kaloria? Súlyt szeretnék tartani. 167 cm/ 51 kg 19/L



2018. aug. 31. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kb mennyi kaloria?"

1. Honnan tudjuk,ha le se írod, miből hány gramm.

2. Kis ujjaddal bepötyögöd a kajáidat kalóribázis.hu-n és megkapod azt,hogy mennyi kcal.

2018. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Kiválasztod a kaját, innivalót amit ettél. Beírod az elfogyasztott mennyiséget.

Esetleg ha sportoltál valamit megadod még azt is.

2018. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az előző hozzászólóval értek egyet plusz van applikáció okostelefonra is ott is tudod írni az adatokat
2018. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ez szerintem kevés többet kell egyél
2018. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi ételnek egy étkezésre sem állok neki, annyira kevés lehet (persze nem vagyunk egyformák, de egy embernek szerintem ez gyenge 50 kilósan is, vagy ha nem, akkor inaktív és lassú anyagcseréjű), de a konkrét kalóriához mérj le mindent grammra s írd be pontosan (milyen túró, milyen tej? van zsírszegény és zsíros is, ami ngyon nem mindegy, de mivel mennyiség úgysincs...).

Ha számolni akarsz, úgyis meg kell tenned ezt minden étkezéskor, nem fogja senki megtippelni neked mindennap, ráadásul távolbalátó tehetséggel, hogy bármi köze legyen a valósághoz.


Mindenesetre valamirevaló kalóriát nem látok. Amilyen mennyiségeket írsz, talán még a zsír se elég, a fehérje nagyobb eséllyel nem az (de nem tudhatom súly nélkül), de a kalória tényleg nem tudom, honnan jönne. Tuti kevés. Ha ennyivel nem fogysz, akkor én orvoshoz mennék.

2018. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem szeretnék fogyni. Súlyt szeretnék megtartani.
2018. szept. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!