Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynia?

Szerintetek kéne fogynia?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm régen vékony volt 158 cm és 57 kg de az utobbi 1 évben hízott 9 kilót igy 66 kg lett. Engem a változás nem zavar sőt! Kifejezetten örülök neki hogy kicsit kikerekedet de nekem is az ő egéssége a legfontosabb. Szerintetek kéne fogynia?

2018. szept. 19. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Egészséges kategória bárhogy nézem.

Még az is lehet hogy teljesen normális, ha eleg izmos

2018. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha 57 kilóval vékony volt (olyan alkat, olyan zsír-izomarány), akkor kizárt, hogy 66 kg-mal dagadt lenne.


Én ugyanennyi centivel 62 kg-ig vagyok "normál", afelett nekem sok (több csak terhesen voltam). 55 pedig a vékony kategória. Alatta pedig a túl vékony.

2018. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igazat kell adnom az előttem szóló(k)nak :( Én is ugyanígy kezdtem, évente tíz kiló, úgyhogy 3-4 év alatt meg is lett az a plusz 30 kiló, pedig előtte normal testalkatom volt. Nem tudom történt - e vele valami, esetleg most a suli/meló miatt stresszesebb, de ne hagyd hogy így folytassa, a SAJÁT érdekében. Persze nem kell a fejéhez vágni, hogy egy elhízott bálna lesz, csak szépen finoman visszaterelni a helyes irányba. Kezdj el edzeni te is, ha esetleg eddig nem tetted volna, és hívd el magaddal. Ne vegyél neki csokit ajándékba, plusz fozzetek együtt egészséges kajákat :D vagy mondd neki hogy te szeretnél kicsit formalodni, izmosodni, és hidd el, hogy ha látja rajtad, hogy te igyekszel és dolgozol azon, hogy egészséges legyél, ő is csatlakozni fog hozzád :D szóval nem is kell vele erről beszélgetni, valószínűleg ő is tisztában vele, hogy ez így nem oké.
2018. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, csak ne hizzon tovább
2018. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!