Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit módosítsak az étkezésemen,...

Mit módosítsak az étkezésemen, hogyan fogyjak hatékonyan?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 168 cm, 57 kg. Nagyjából elégedett vagyok az alakommal, viszont van egy kevés hasam és úszógumim, ebből gondolom, hogy azért lenne mit leadnom mindenhonnan. Étrenddel kapcsolatban kérdezném, hogy mit javasoltok? Most már lassan 2 hónapja egészségesebben táplálkozom, mint eddig, bár ez sem a legjobb. Napi 3x étkezem, reggel valamilyen salátát, vagy szendvicset, délben levest vagy főzeléket, este (5-6 körül) tojást vagy szintén salátát. Jó ez így? Min kellene változtatnom?
2018. szept. 25. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nincs tulajdonképpen súlyfelesleged, csak a zsírt kellene izommá alakítani, én már nem az étrendre figyelnék oda, vagyis edd azt, amit eddig, vagy amivel eddig súlyt tartottál, és közben kezdj el sportolni. Futás, úszás, biciklizés, kondizás, társastánc, hulahopp, ejtőernyőzés, vagy ami tetszik.

Ja, a leírt kaja kevésnek tűnik. Egészséges <> kevesebb.

2018. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az étkezésen kéne változtatni. Így sem eszel sokat.

Inkább a mozgásra kéne nagyobb hangsúlyt fektetni.

2018. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát szerintetek ez már csak az edzés kérdése? Mert azt olvastam, hogy akkor, ha van hasam, akkor mindenhol van zsír rajtam, amit le kell adni. Heti 2x járok teniszre, heti 1x pedig jógára. Nektek milyen sport jött be, menjek kondiba esetleg, ha ez nem elég?
2018. szept. 25. 14:01
 4/4 anonim válasza:

Zsírégeteshez leginkabb kardio edzest kellene végezned (futás, bicajozas, stb.) esetleg ezt kiegésziteni sulyzos mozgással (persze fokozatosan, megfelelo edzesterv es szakember segitsege mellett).

Az étkezésed meg nem tűnik egészségesnek, mivel szénhidrátban és fehérjében is szegény. Ha a szendvicsed ill a fozelek pl finomliszttel keszult akkor pedig minősegi szenhidratot szinte egyaltalan nem viszel be.

2018. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!