Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 14 óra után "nem eszek...

A 14 óra után "nem eszek semmit"fogyókúra valóban működik? Van aki próbálta már?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne,hogy 14 óráig bármit,bármennyit lehet enni?Valóban működne ez a fajta fogyókúra?Ha valóban működik akkor egy hónap alatt mennyit lehet így leadni?

2018. okt. 3. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek mind ordas nagy kamuk. Ha tényleg csökken is a súlyod akkor az azért lesz mert kalóriadeficitbe kerül a szervezeted. Gondolj bele felébredsz 6 órakor és hát mivel 14 után nem ehetsz így elkezdesz zabálni simán hízhatsz is. A nagyobb probléma az, hogy össze fogod zavarni a szervezetedet azzal, hogy a misztikus varázslatos nem tudni miért de 14:00 órás időpont után már nem eszel.
2018. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan. Ki találja ki ezeket a hülyeségeket? Az emberi szerv nem ismeri az időt mint fogalmat. Gyomornak nem mondhatod délután 3 órakor, hogy ne korogjon, mert a diéta szerint délután kettőig zabálhatsz, és nem lehetsz éhes..

Eszem megáll az ilyen idióta dolgoktól mint

-este 6 óra után nem eszek

- este 8 órától másnap délig nem eszek

- délután 2 órától nem eszek..


KALÓRIADEFICIT. Ezt betartod akkor fogyni fogsz, és ehetsz este 10 órakor is ha éhes vagy.

2018. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az elsőnek. Gondolkodni kéne.. Mi van ha reggel 8 órától délután 2 óráig megeszel 3500 kalóriát, de alig égettél el 1800 kalóriát. Akkor hiába nem eszel délután 2 órától akkor is hízni fogsz, csak éppen baromi éhesen.
2018. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

En d.u. kettőtől eszek.

Azért, mert így tudok kaloriadeficitet tartani.

Ha reggelit eszek, szó szerint egész nap eszek.

2018. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem. Én általában 14 óra tájban eszem utoljára, ha így volna, már csontváz lennék
2018. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Már az este 6 után nem evés is oltári nagy hülyeség volt, de a fél napon át nem enni már inkább kínzás, eredmény nélkül (vagy pont ellenkező lesz az eredménye annak amit akarsz, és persze egész nap szarul vagy, legyengült, meg egy zombi, mert nincs energiád a napi életvitelre sem). Aztán reggel fogod, és a jól kiéheztetett előző nap után bezabálsz.


Nem tudom honnan jönnek mostanában a hülyeségben egymásra újra és újra rálicitáló koplalós-éheztetős kérdések, de egyrészt már unalmas, másrészt pedig szomorú hogy ilyen tanácsokat lát a sok hülye gyerek, és azt hiszik hogy ez működik.

2018. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

23 óra után is szoktam enni, akkor a 23 óra után nem evés a titok, mert fogyok!

Amúgy komolyra fordítva a szót, a kalóriamennyiség számít.

2018. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sokunknak remekül beválik az evési ablak lecsökkentése. Másnak pedig nem.

A 2 utáni nem evés nekem kirívóan rossz, én 2 előtt nem eszem (mivel maximálisan jóllakott vagyok), de nyilván ettől nem fogyok, csak a kalóriadeficittől, ami persze összefüggésben lehet az ilyen határokkal.

Ha neked az ilyen időszakos böjt esik jól, egészségedre! Csak vidd be, amit kell s legyen megfelelő deficit és mozgás is. Ha éhezel este, akkor valami nem OK. Én mindig eszem, ha éhes vagyok, szerintem ez alap, ettől még tudok napi egyszer enni. De nem mindenki lakik jól egy ebéddel 23 órára vagy tud eleget enni egy, de akár két étkezésre is. Ha napi 6 órákat bicikliznék keményen, én is ennék egész délután és talán még este is.



Ha 2-ig túleszed magad, nyilván nem fogysz, inkább hízol. Az időlimit nem csodaszer, csak és kizárólag kalóriadeficittel együtt működik, de a deficit akkor is működik, ha reggeltől éjszakáig eszel. Csak azt kevesen tudjuk összehozni.

2018. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora ökörséget régen olvastam.

Amúgy, óraátállításkor mi lesz? :)))

2018. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

Bébi, ha neked az átlagos kalória-igényed 2900 kcal, és minden nap délig bezabálsz 6000-ret, akkor ugyanúgy dagadt állat leszel, mintha az egészet este zabálnád be.

A túlsúlyból lefogyni csak úgy lehet, hogy ha kevesebb kalóriát eszel meg, mint amennyit napközben elhasználsz. Ekkor a túlsúlyt okozó grammok-dekák-kilók is beszállnak a napi kalória szükségleted fedezésébe.

2018. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!