Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet motivációt szerezni?

Hol lehet motivációt szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok leszeretnék fogyni újra.

Múlt évben nem tudom hogyan de nagyon kő keményen eldöntöttem, hogy én bele vágok egy új életmódba és aminek az eredménye egy nagyon jó élet és alak lett.

Sajnos viszont nem rég történt úgy, hogy meghalt a nagymamám és a barátom is elhagyott és hát persze legtöbben leadni szoktak kilókat ilyen esetekben de nálam fordítva történt.

8 kilót híztam...

És most próbálok visszaállni de nem megy pedig nagyon akarom...



2018. okt. 7. 21:25
 1/4 anonim válasza:
2018. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb motivációd legyen az hogy a volt párod aki elhagyott tátva maradjon a szája....

Nem egyenként magadért tedd , engem motivált az hogy akik megjegyzést tettek ram,már csak azért is megmutatom hogy tudok én is csinos lenni

(Lehet h csak nekem jön be,amugyis versenygos típus vagyok)

2018. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem két instagramos lány szokott motiválni Juhász Dóri és Földi Anna.
2018. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magadból. Ne kívülről várd a csodát, hogy majd jön valaki, és még a motivációt is összekaparja neked.
2018. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!