Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire mehetek ilyen táplálkozás...

Mire mehetek ilyen táplálkozással és ennyi mozgással, mondjuk, két hónap alatt? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

156/47 kg vagyok, két éve még 156/38 voltam, de kicsit elszaladt velem a csokipaci, és talán az is számított, hogy abba kellett hagynom a mértéktelen teázást, úgyhogy mostanára kihíztam szinte minden ruhámat, csupa zsír vagyok, pedig a kilóim száma nem lenne ijesztő. Most ha felhagytam a csokifalással és naponta egy órát Leslie Sansone-féle gyalog-galoppozom, sok zöldséget-gyümölcsöt eszem, estére meg tejfehérje-koncentrátumot, attól számíthatok-e számottevő derékbőség-csökkenésre?

Szeretek, szeretnék én futni, de a térdem kész van, ha esetleg valaki azt javasolná, illetve kis súlyzókkal fogok még bűvészkedni, de azok 1-1,5 kg-sak, gondolom, sokat nem érnek, de még tőlük is volt, hogy napokra megfájdult a karom, úgyhogy beérem velük egyelőre.


2010. jún. 24. 00:29
 1/3 anonim válasza:

38 kg? szél nem vitt el?

sztem a 47 kg kb ideális lehet

2010. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt, hogy arrébb vitt egy kicsit, de az azért jó nagy szél volt. ;)

Viszont azt hülyeségnek tartom, hogy x kg ideális - zsírból biztos nem. Szóval akinek hasonló gondja volt, van, vagy ért a témához, az írjon, légyszi, ötletelni világba a barátnéim is tudnak. :)

2010. jún. 24. 03:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ne haragudj én az anorexia súlyát határoltam, amikor ugyanennyi centihez 39 kiló voltam szó szerint úgy néztem ki, mint egy HALOTT! Te meg itt beszólsz arra akinek ez szintén fura na de a lényeg én a helyedben elkezdenék edzeni, mert csak az segíthet rajtad, de most látom írod, h készen van a térded akkor én a helyedben sétálgatnék és bicajoznék!
2010. jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!