Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kivagyok (segítség? )

Kivagyok (segítség? )

Figyelt kérdés

Nemtudok 5-6 étkezést beiktatni,reggel nem bírok enni,leghamarabb késő du. vagy este leszek éhes.

Van szabadidőm,vagy legalábbis erre szánom az időmet,hogy egész nap ilyen anyagokat olvasok,évek óta.Jó,már sikerült 25 kg-ot leadnom,de most 1 éve áll a súlyom,pedig tornázok.

De már nem bírom,sírok,ha arra godnolok,hogy nem tudom megcsinálni ezt a "normális" étkezést,amit mindenki ír,hogy sok zöldség,gyümölcs, joghurt, sovány húsok, túró meg mittuodmán.Reggelire sok kaja mehet,csak estére nem, dél után már csak zöldség.Edzés után fehérje,előtte szénhidrát.Napközben sok víz,már sírok kínomban a zöldteán is,amikor írják ki a kérdésekben,nekem már az se sokat hazsnál.

Minden nap tornázok 1,5-2 órát.Komolyan.Annyi ilyen videót megnézek,olvasok,mindent kipróbálok,orvosi kivizsgálás megvolt, jópár táplálékkiegészítő,tornatanár,stb.

Itt olvasom a kérdésekre a válaszokat és kikészítenek.

Mindenki okoskodik,de az én helyzetemre miért nincs megoldás.ANnyira bántó 1-2 hozzászólás,nekem komolyan nem veszi be a gyomrom a napi 5-6 kajálást.Sokmindenen túl vagyok már.Főleg sok lénapon,anyagcsere lassuláson.Kikészít,hogy múltkor benyomtam 1 egész pizzát és fogytam,de nem tudok annyit enni egész nap,mert érzem,hogy hányingerem van.Pedig talán ez gyorsítana az anyagcserémen.

Na köszi annak,aki elolvasta,nem tudom,hogy lesz-e olyan,aki hozzá is tud úgy szólni,hogy ne akadjak ki jobban.köszi,sziasztok


2010. jún. 24. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok, h leadtál 25 kilót és kérlek ne legyél ennyire megszállott, mert szerintem ebből bajok lesznek! De tényleg, mert én azt veszem le az írásodból, h nagyon el vagy keseredve pedig 25 kiló az nem semmi! De lassan a pszichiátrián fogsz kikötni ha ezt így folytatod! Ha jól veszem ki az írásodból az a bajod, h nem tudsz tovább fogyni miért hány kilót akarsz még leadni? mert lehet, h már csak 1-2 kilót akkor az sokkal nehezebben megy! Írod azt is, h nem tudsz reggel kajálni akkor a megoldás az ha délutántól kezdesz el úgy enni, mintha reggel lenne, mert nem felejtsük el azok is fogyózhatnak akik az esti műszakjuk miatt a reggelt végig alusszák bár akkor az is igaz, h este sokáig fent vannak veled ilyen téren mi a helyzet? Egyébként lehet a sportból is kicsit vissza kéne venni szerintem 1-2 órás edzésekhez elég sok kalória kell és ha sanyargatod magad, mint régen én ezt vettem ki akkor az is meglehet, h a tested picit feladta és most, h is mondjam egy pihenő szakaszban van! Ha régen nagy butaságokat követtél el koplalással meg mindenféle tisztító kúrákkal akkor én a helyedben mindenképpen csak a súlymegtartásra figyelnék egy ideig mondjuk egy évig amikor a sporttal se kínzod magad annyira persze ne ülj egész nap a fenekeden de ne is fuss maratonokat meg stb magyarán megmondva pihenj egy picit! Nem tudom hány kiló a cél, de nyugi menni fog az! és még egyszer GRATULA A 25 kiló mínuszhoz az nem semmi! és a helyedben én még itt a kérdéseket se olvasgatnám, mert mindenki szervezete picit más és más, h is reagál! Én nem vagyok olyan rohadt nagy szakértő, de remélem azért tudtam neked segíteni! Sok Sikert!!!!!!!!
2010. jún. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, az hogy mindent kipróbáltál és megtettél (ezt a leírtak alapján elhiszem), még nem jelenti azt, hogy jól csinálod és eredményes lesz. A lénap pl. iszonyat nagy baromság. A pizza utáni fogyás arra utal, hogy általában nem viszel be elég szénhidrátot. Nem kell egész nap és minden nap ennyit enned, nem is szabad, mert 1 pizza segít (2 szelet is segített volna), 2-3-4 vagy több pizzával meg vissza lehet hízni a leadott 25 kilót.

Ha leadtál 25 kilót, nem értem, miért írsz olyanokat, hogy nem tudod megcsinálni, amiket írunk stb.

Le kellene írnod, hogy mostanában általában hogyan táplálkozol, tudnánk segíteni. Nem igaz, hogy nincs megoldás a problémádra, ha egészséges vagy, akkor igenis van. Csak a sok hülyeség közül ki kell tudnod szelektálni a baromságokat (pl. lénap és koplalás), és jó döntést kell hozni azzal kapcsolatban, hogyan tovább.

A zöld teán meg ne sírj, ez is egyike a baromságoknak. A zöld tea nagyon egészséges (én pl. csak a gyümölcsöset szeretem), de nincs kimondottan fogyasztó és hashajtó hatása, bár mondják, hogy "elősegíti a fogyást". Nos... nálam nem, pont úgy hat, mint a fekete tea. Élénkít, felmelegít, élvezeti cikk, jobban érzem magam tőle, ennyi. A táplálékkiegészítőkről is az a véleményem, hogy egy embernek használ, annak, aki árulja. Nem szabad bedőlni az ilyesminek. Ezen sem kell sírni, max. a saját hülyeségeden, hogy elhiszed a reklámokat. Egy szó nem igaz belőlük!


Na, nem szomorkodj, írd le, mit hogyan csinálsz, szoktak itt dietetikusok és edzők is lenni, biztosan elmondják a véleményüket... te meg eldöntöd, kinek hiszel, nekik vagy a sok csodaszernek és csodamódszernek.

2010. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!