Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nyomatjátok, hogy csak...

Miért nyomatjátok, hogy csak zöldséget és sovány húst lehet enni?

Figyelt kérdés

Ki mondta,hogy a kaja hízlal és nem a mértéktelenség????????

Emberek,ha valaki mást kíván?????????

Nem lehet mindig ezeken a kajákon élni!!!!!!!!!!!

Bírom,hogy osztjátok az észt. :)


2010. jún. 24. 08:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrához alacsony kalória bevitel kell. Ha Te pörköltet kivánsz meg fehér kenyérrel, persze, ehetsz belőle, viszont azzal a napi kalóriamennyiséged nagy részét már be is viszed. Igy, ha tartani akarod a kcal limitet, nem tudsz elég rostot, vitamint, és egyéb, a szervezetednek fontos tápanyagot bevinni. Márpedig egészségesen táplálkozni, a fontos anyagokat bevinni fontos.
2010. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki más a mértéktelenségtől elhízott, a mértéktartással a súlyát is tartani fogja. Nem mondhatom neki, hogy egyen kevesebb csokit meg sült krumplit és lefogy, mert ez nem igaz.

Lehet mást kívánni alkalmanként, de nem naponta háromszor.

Meg ha valaki eddig 4 hamburgerrel lakott jól, és azt mondom neki, hogy egyen egy felet, szerinted nem marad éhes, én nem kezd mást zabálni? Ha viszont jóllakik mással, kisebb az esélye a falórohamoknak.

És nem utolsó sorban: az egyéb kaják nemcsak hízlalnak, hanem egészségtelenek is. Ki lehet jelenteni nagyképűen, hogy te tudsz mértéket tartani, de ettől a zsír zsír marad, a só só, a cukor cukor, és nálad is ugyanazokat okozza, mint a kövéreknél, csak náluk 1-2 éven belül, nálad meg 10-15 év múlva. Ha lenne eszed, megelőznéd, nem másokat oktatnál.

2010. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
08:49 egyetértek!
2010. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

egyébként, fogyókúrában ajánlatos ezeket enni, nem pedig állandóan. Ha normális testsúlyod van, vagy már elérted a kívánt alakot akkor nyugodtan ehetsz mást is...

Létezik rizs, főtt krumpli, teljes kiörlésű kenyér stb....

Ugyan miért ne lehetne egészséges kajákon élni???

egyre több ember odafigyel erre, és hidd el jópár évtizeddel többet él, mint aki sörözik, cigizik, kolbászt szalonnával és pörkölttel eszik.... Attól, hogy te nem tudod megállni, ha kívánod a szemét kaját, még más lehet, hogy egy idő után undorodna mondjuk egy hamburgertől....

2010. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Na én egyáltalán nem kívánom se a hamburgert,se a szalonnát,de a többi szörnyűséget fel se soroljuk.Én krumplit,rizst,tésztát se kívánok.Megpróbáltam ráállni a teljes kiörlésű kenyérre,de azt se szeretem,mert hízlalt.Alig eszek valamit,és már étvágyam sincs.

A kövérekkel kapcsolatban persze igazatok van,ilyen szélsőséges esetekben jó,hogy meg kell mondani neki,hogy ne egyen annyit.De simán amúgy is zsírszegényen,szénhidrátszegényen étkező emberként nekem már elegem van ezekből a kajákból.Nem tudom mit kellene ennem.

2010. jún. 24. 09:01
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazából a hússal van bajom,azt se szeretem már.
2010. jún. 24. 09:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem hülyeség!

én fogyózom, mert sajnos én is voltam olyan h-lye, hogy jaj chips, csoki, hamburger, mindneki ezt eszi én is, barátokkal ha találkoztunk akkor is meki, kaja stb..

na de így 18 éves létemre felnőttem, elértem a végleges magasságom (ami csak 166 cm) és 75 kilo voltam 3 hónappal ezelött, most 65 kilo vagyok, szeptemberre a cél az 55 kilo és megis lesz

és sokkal jobban érzem magam, egészségesebb avgyok

a fehér kenyeret abszolót elhagytam, nem kell a szervezetnek, nincs benne semmi jó tápanyag, ebéd normális főttétel, a vacsi meg vmi könnyű, de azért igenis sokat eszek

közben persze zöldséget-gyümölcsöt nasizok a főétkezések között

emellett sport

és jól érzem magam, nem vagyok fáradt, felvagyok frissülve, jobb lett az anyagcserém, jobban bírok mindent

és igenis ez a kajáknak köszönhető, nem mérgezem magam a sok szeméttel

szóval nem osztják az észt, csak rávilágítják az embereket a helyes táplálkozásra, köztünk engem is, amit a mai napig is köszönök

ja és emellett spórolunk is, képzeld

nincs annyi csoki, chips, üdítők,amik hát elég drágák

és egészségesen kajálok, és még jobban is gazdálkodunk

mindenki döntse el melyik a fontosabb, hát nekem az egészség:)

2010. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön meg az étvágyam a hústól meg a barna rizstől, viszont legalább így garantáltan csak akkor eszem, ha tényleg éhes vagyok.
2010. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a zöldség és hús nagyon alapvető élelmiszerek, igazából ezek, és a gyümölcs az, amire a szervezetnek szüksége van, minden finomított, feldolgozott étel csak árt, mivel az értékes tápanyagok elvesznek belőlük, a felesleges kalóriák meg ottmaradnak. Ha nem eszel már szénhidrátot se, meg nem kívánsz húst se, akkor mit szoktál enni? Neked mi számít ételnek?
2010. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te mit szoktál enni? Írtad, hogy a húst nem kívánod,a zöldség stb fúj...
2010. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!