Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motiváljon a fogyásban?

Mi motiváljon a fogyásban?

Figyelt kérdés

Szörnyen le szeretnék fogyni tíz kg-mot ,de pár nap után feladom az egészséges táplálkozást. Mi az ami segithetne megtartani ut közben is az akaratomat?


70 kg-rol 60-ra szeretnék.


2018. okt. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

zabálhatsz, de akkor le kell mozogni.

egy idő után már a zabálás sem fog hiányozni.

2018. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Mondjuk az, hogy nem leszel beteg?
2018. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Motiváljon a tény, hogy le szeretnél fogyni, de azért tenni is kell.
2018. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szörnyen le szeretnél fogyni, akkor van motivációd, nem értelek.


Viszont az lehet, hogy túl szigorúan csinálod és azért nem bírod, illetve lehet, hogy extrém hedonista vagy, aki még az egészségéért sem tesz erőfeszítéseket. Bár szerintem nem sokerőfeszítés kell, mozogni és egészséges ételeket enni is élvezetes, én sem tudom kikapcsolni a magasfokú hedonizmust, muszáj megtalálnom a kedvemre való étkezést és mozgásformát... Megoldható, szerencsére nem(csak) az előnytelen ételek finomak :)


Úgyhogy szerintem keress jobb étrendet s a kalóriadeficit se legyen túl erős eleinte, ha az éhezés miatt adod fel. Sokan először életmódot váltanak s csak utána mennek rá a fogyásra, mivel egy drasztikusabb váltás önmagában is nehéz tud lenni. De persze sokaknak rögtön megy a tempós fogyás.

2018. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy le akarsz fogyni.
2018. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem egyszer az ösztönzött, mikor egy pasinak akartam tetszeni és ezt elérni. Másodszorra pedig az : " Na majd megmutatom nekik, bomba formám lesz a bikinis fotón" ;)
2018. okt. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!