Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Talán túl keveset eszem?

Talán túl keveset eszem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 183 cm és 70 kg, súlyttartani akarok (1-2 kiló mehet le-fel ha formásodom a mozgástól). Napi 13 km-t tekerek, heti 2-3x focizom 1-1,5 órát. Egy napi étrendem: reggeli két teljeskiőrlésű kenyér 1-1 szelet sovány sajttal, ebéd általában rizs+csirkehús vagy főzelék (tésztákat, cukros, lisztes dolgokat nem eszem) uzsonna 1-2 pohár joghurt, vacsi nincs. Ez kb hány kalória? És ennél többet kéne ennem?
2010. jún. 24. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te 2x teszed fel ugyanazt a kérdést ? :-)


Már válaszoltam a másiknál, de igy nézve az arányaidat azt tudom mondani, hogy igen, eléggé keveset eszel, de ha igy érzed jól magad akkor ne törődj vele

2010. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokkal többet kellene enned. Csirkét este is nyugodtan ehetsz, meg túrót. Fehérjét kellene még alapvetően bevinned ennyi mozgás mellet.
2010. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!