Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rakott káposzta hizlal?

Timido kérdése:

A rakott káposzta hizlal?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a káposztát ( most is azt ropogtatok :) ) és szívesen sütnék rakott káposztát.

Le tudjátok írni a receptet? még soha nem csináltam ( fiatal vagyok ) és akkor tudnék hétvégén ezt sütni.

Főleg káposztából szeretnék bele sokat tenni. és a darált husi és rizsa csak kis mennyiségben. És hogy még diétásabb legyen, nem használok semmi olajt. meg ilynek, már ha kell bele. :)

előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2010. jún. 24. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a Google-ba, hogy rakott káposzta, válogathatsz a receptek közül. Az arányokat nem muszáj betartani. És azt raksz bele, ami tetszik.

De a hús rizzsel, tejföllel bizony hízlal. Tehát készítsd, darált csirkemellből, sovány tejföllel, és ha lehet barna rizzsel. Így is finom lesz!

2010. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

De ha nincsennek otthon,amiket az első válaszoló írt, akkor a rizsből kevesebbet, inkább sok husi, és ne kenyérrel edd.

Viszont úgy lenne a legegészségesebb:)

2010. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hétvégén készíti, addig vásárolhat még.. Ha csak magának készíti és hajlandó megkeresni az olcsó forrást, kb 1000Ft-ból megvan. :)

Egyébként én is imádom..

Első voltam..

2010. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
áá a káposzta tudtommal negatív kalória. úgyh nyugodtan készítheted hagyományosan.
2010. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok:) Tényleg, ha hétvégén csinálja, akkor még van ideje beszerezni mindent:)
2010. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!