Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitévő legyek ha beteg vagyok?...

Mitévő legyek ha beteg vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
Kedd óta beteg vagyok (ma csütörtök). Kedden még tudtam tornászni de szerdán már semmi erőm nem volt és nem akarom magamat kinozni, hát betegen ugye nem lehet... Egészségesen táplálkozom és nagyjából mostmár megvagyok elégedve magammal, persze nem egyik napról a másikra sikerült. Mindennap tornászok min félórát vagy futok. De ugye ez nem fog menni most egy ideig, ezen a héten már biztos, hogy nem. Csak alszom és eszem. Most is pont úgy odafigyelek és annyit eszem mint eddig, de nagyon hizékony tipus vagyok, és most ha kevesebbet ennék talán még rosszabbat csinálnék mert jobban legyengülnék és gyógyszer mellett nem lehet játszadozni... Ti mit tennétek? :( 17/L
2010. jún. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az biztos, hogy kipihenném magam, és nem a kalóriát számolnám... Voltam beteg 1-2hónapja, ittam is dögivel a cukros-mézes teát (éesítővel nem birom meginni, annyi méz meg nem volt itthon, hogy csak azt tegyek bele, ezért kellett a cukor!) Aztán ha már tényleg jobban lennék, vissza a régi kerékvágásba. Ha egy hétbe telik, akkor egy hétig iszom a cukros löttyöt, nekem sokat segít ha teázok. Betegen amúgy se lehet ugrabugrálni szerintem. Ha csak a torkom fájna, akkor is innám a teát, de az nekem nem nagy betegség, semmibe nem akadályozna.

Mielőbbi gyógyulást:)

2010. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy, de még két hét alatt sem lehet elhízni, ne aggódj. Csak ne egyél minden nap tortát, de gondolom betegen nem is akarsz. Gyógyulj meg, aztán folytasd a tornázást.
2010. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sanyargatnám magam, most nem. Jobbulást neked!
2010. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pihend ki magad:)) Én is most vagyok túl egy 2hetes leálláson:))

Gyógyulást!!!!!:))

2010. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy mi bajod van. én betegen enni se bírok csak ha már viszonylag jól érzem magam, amúgy joghurton meg teán élek, ha megy a hasam akkor meg háztartási kekszen :/ annyit úgysem bírsz betegen enni, hogy elhízz, őgyhogy ne ezen aggódj
2010. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!