Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy eddig ezért...

Lehetséges hogy eddig ezért nem tudtam lefogyni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig egy időpontra akartam lefogyni, általában elég gyorsan. Ennek az lett a vége, hogy nem birtam és sokat ettem.

Lehet, hogy ez volt az oka? Kozrejatszhat?


2018. okt. 25. 17:04
 1/4 anonim válasza:
68%
Ne haragudj, de a kérdés is nevetséges. A gyors fogyás nem tartós ez fix. A diéta akkor jó, ha nem éhezel, de nem is eszel sokat, egészségesen, változatosan kajálsz, és mindezek mellett eleget mozogsz. Ez a koplalás semmi jóra nem vezet, sőt még hízni is fogsz, ha utána meg jól bezabálsz.
2018. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, simán bele lehet esni egy ilyen önrontó ciklusba. Én attól hízom, ha túl keveset ebédelek. Mert akkor délután mindent felfalok, ami elém kerül - és általában mindenféle édesség kerül elém. Ha az ember bemegy a boltba éhesen, akkor a legkönnyebb valamilyen péksüteményt venni, minden más több macera, kell evőeszköz stb. Ha rendesen ebédeltem, akkor csak a következő normál étkezésnél fogok enni, normális ételt.

2018. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbbünk nem képes eszetlen koplalásra, különféle okokból. Én pl. szellemileg nem lennék képes rá, lelkileg sem és fizikailag is lerobbannék kicsit, majd hagynám az egészet a csudába. Ahhoz speciális ember kell, hogy akár csak fizikailag képes legyen tartósan és keményen koplalni. Ami jó, mert ha már a delikvens nem ért hozzá és butaságot csinál, legalább a szervezete vétózza meg, mielőtt megsínyli az egészsége.
2018. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyors fogyás nem tartós és egészségtelen.

Gondolom koplaltál.

Koplalással lehetetlen egészségesen fogyni, tuti lesz valami, vagy vissza hízod, vagy belassul az anyagcseréd.

Ezèrt nem lehet így fogyni, csak lassan

2018. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!