Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam még mindig...

Miért nem tudtam még mindig lefogyni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve próbálok lefogyni, de egyszerűen nem megy, nem tudom mit csináljak. Anno 15-16 évesen kezdtem el fogyózni, mert szar volt az iskolában, folyton baszogattak. Akkoriban olyan 130 kg voltam, azóta eltelt 5 év és minden szar volt, mindenből kimaradtam. Azóta csak híztam, most 150 kg vagyok, tavaly 165 is voltam. De nem vagyok képes teljesen lefogyni. Szerintem már meg is hülyültem, fogalmam sincs mit csináljak.

2015. jan. 18. 20:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Annyi mindent próbáltam az elmúlt években.
2015. jan. 18. 20:07
 2/31 anonim ***** válasza:

Mit eszel? Mennyit? Tartottad-e a diétádat? Mozogtál-e?

Valami oka biztosan van.

Ilyen nagy túlsúllyal én szakember segítségét kérném diéta összeállításában. És megkérnék egy barátot, családtagot, hogy ellenőrizzen.

Akár lelki okok is lehetnek, pszichológust is érdemes felkeresni.

2015. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Azért nem fogytam, mert egyszer sem bírtam végigcsinálni egyetlen egy normális diétát sem. A családból senkit sem érdekel a helyzetem, barátaim nincsenek. Egyszerűen képtelen vagyok hosszútávon étrendet változtatni. Anno sikerül egyszer 20 kg-t lefogyni, de visszahíztam mind, ez már többször is megtörtént. Itthon senki sem tágomat, folyton egy csomó finom étel van itthon, cukrosak és a többi, és nem bírom hosszútávon megállni. Úgy hiszem csak akkor tudok véglegesen lefogyni, ha elmegyek itthonról, de nincs hova.

Hiába csinálok egy diétát már 1-2 hónapja, semmi sem változik, nincs hozzá akaraterőm, hogy így fogyjak le. Teljesen

2015. jan. 18. 20:21
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Agyban kell eldönteni, és nem a családra fogni. Nálunk ugyanúgy cukros, zsíros kaják voltak, mégis le tudtam fogyni.
2015. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
5 k.baszott éve próbálok lefogyni, nem megy érted, nem megy. Nem fogok semmit senkire, ezek tények, hogy nem megy. Lehet mondani, hogy agyban dől el minden hülyeség, lassan egy éve önfejlesztő szarokat hallgatok, meg győzködöm magam. Meg azt is lehet mondani, hogy akarat gyenge vagyok, de akkor sem megy.
2015. jan. 18. 20:35
 6/31 anonim ***** válasza:
Ha csak azzal hitegeted magad, hogy nem megy. Nem is fog menni...
2015. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jól van, nagyon okos vagy, meg bölcs.
2015. jan. 18. 20:39
 8/31 anonim ***** válasza:
Neked nincs akarterőd, akkor törődj bele, hogy így maradsz. Nem igaz már, hogy nem tudod megcsinálni.
2015. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Hogy biztassunk, hogy jól van, nincs akarterőd, majd lefogysz valami csodadiétával...
2015. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem, hanem normális tanácsokat és nem sablonos bölcsességeket amikről bőven olvastam már. Például leírhatnád, hogy te, hogy bírtál lefogyni ilyen közegben.
2015. jan. 18. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!