Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni főleg a...

Hogyan tudnék fogyni főleg a combomból? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy helyi zsírégetés nincs. 2 éve kezdtem el sportolni 95 kilósan első évbe csak futottam most 77 kilósan már edzek is fél éve és tökre szépen jönnek az eredmények a combomat kivéve. Feszesebb, erősebb lett valamivel de nem ment le róla annyi zsír mint más terülerekről. Ezzel párhuzamosan viszont a mellem szinte teljesen eltűnt. A csípőm tetejétől kb a combom közepéig maradt rajtam számomra zavaró mennyiségű zsír (a hasam az lapos) valami tipp hogy hogyan tudnék attól is megszabadulni? Heti 4x edzek súlyokkal és egyszer futok 8 km-et. 18/L

2018. okt. 29. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nincs helyi.

Nincs.

Nincs. . .

2018. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az elsőt adom. A melled azért ment le, mert rosszul táplálkozol. Minden kb 3/4-ed arányban kaja kérdése. 18 évesen szétcseszni az ember bőrét az nem túl jó hosszútávra nézve.
2018. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mellé azért ment le, mert a mell nagyrésze zsír.

A combod azért nem, mert az meg izom.

A melled nem használod, a combod igen.

Akkor lesz vékonyabb, ha fogyni fogsz.

2018. okt. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utolsó nagyon jól eltalálta.

Az is igaz, hogy nincs helyi fogyás, és onnan fogsz fogyni, ahol zsír van.

A combunk nagyon nagy alapból is, mert ilyen az ember, ezzel nem tudsz mit csinálni.

Fogadd el magad de tényleg, a modellek sem olyan tökéletesek, mint ahogy próbálják magukat beàllítani.

Különben is nem néz ki rosszul, ha van egy pici a combodon, van akinek ez jön be.

2018. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
bicigli nem jóóó?
2018. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Combos típus vagy, ezen változtatni nem tudsz, mert genetika. A tested ragaszkodik ahhoz, hogy több zsírt tároljon ott, mint máshol.
2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!