Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Srac vagyok 25 eves es 132kg, nem etkezek egeszsegtelenul semmivel nem eszek tobbet mint egy sovany, fizikai munkat vegzek. Egy pohar pl asvanyviz utan akkora lesz a hasam mint 3 gorogdinnye, es nagyon nehezen kapok levegot.

Miert hizok? Alkoholt nem iszok, dohanyozni nem dohanyzok,csak depresszios vagyok . Igazi depresszios,nem mondvacsinalt,hogy csak rossz hangulat, elvileg ettol is lehet a koverseg de nem tudom.

25/f


2018. okt. 31. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az a nem egészségtelen evés? Mennyiség is kéne.
2018. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvoshoz kéne menni és labor és szívvizsgálatokat kérni.
2018. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

" Egy pohar pl asvanyviz utan akkora lesz a hasam mint 3 gorogdinnye"

Ezzel a mutatvánnyal egy csomó pénzt kereshetnél cirkuszi mutatványosként.

2018. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pohár vízzel gyere, írd le értelmesen miket eszel egy nap. Így nem fogsz normális válaszokat kapni, 132 kg nyilván nem a víztől lettél.
2018. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

+1 orvos

Főleg pajzsmirigy gondokkal vizsgáltassad ki magad

Aztán jöhet egy táplálkozás szakértő.

Szerintem azt a 15-25 ezret, amibe egy ilyen vizsgálat kerül magánban, megéri. De sztk is képes ilyet végezni, csak ott hetesek vannak legtöbbször :(

2018. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli zab, délben rizs csirke, este zöldség, napközben gyümölcs, ha nasiznék diéta, és a napi test súlyhoz viszonyított 20-24-ed rész víz bevitel, és a heti 3 erősítő és 1 kardio edzés segített. 138 voltam első hónapban semmi kg nem változott, majd 3dik hónap végén 105 voltam és 25x fel tudtam magam húzni a rúdon. De az a heti 3 edzés kemény volt! És a kicsit bunkó, de hatékony DrugsBunny oldala is segített. Nem is jött vissza és az edzés miatt a depi is eltűnt.
2018. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha összejött ez a súly, nyilván rengeteg kalóriát vittél be pluszban, mivel máshogyan ez nem megy, a zsír fényből és vízből nem képződhet.

Az lehetséges, hogy extrém lassú az anyagcseréd, ne másokhoz mérd magad. Bár ekkora súllyal fizikai munka mellett mindenképpen egész rendes kalóriaigényednek kell lennie, úgyhogy tuti nem eszel igen keveset. Lemérted már, mennyit? S jól? Mert én ugyan nem értem, hogyan lehet durván elszámolni, de sokan elég ügyesek és képesek 1600-nak számolni 3500 kcalt is, vannak erről sorozatok meg minden.


A víz valami egészségügyi problémára utalhat, de a kilókhoz a világon semmi köze, nyilván nem levegőből van a 132 kiló, mert akkor már rég szétrobbantál volna, mint a kövér fickó az egyik Monty Python alkotásban.

2018. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt irány a doki. Másrészt leírhatnád egy napi étrendedet, kíváncsi vagyok mit takar az konkrétan, hogy nem eszel többet, mint egy sovány.
2018. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Éjszaka dolgozok, fehérje szeletet eszek éjszaka, puffasztott rizset, sonkát.

Reggel nem eszek semmit alszok, 12 órakor harcsafilét eszek, hzzá salátát, plussz vagy, marhahust.

Délután eszek egy szelet fehérje szeletet, illetve almát vagy zöldséget eszek.

Este 18 órakor munak előtt turot eszek. Meg néha iszok energiaitalt éjszakánkánt heti 3 szor.

2018. nov. 1. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok a fehérje, kevés a zöldség. Orvos, dietetikus. Magától nem fog megváltozni, ez többismeretlenes egyenlet.
2018. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!