Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Srac vagyok 25 eves es 132kg, nem etkezek egeszsegtelenul semmivel nem eszek tobbet mint egy sovany, fizikai munkat vegzek. Egy pohar pl asvanyviz utan akkora lesz a hasam mint 3 gorogdinnye, es nagyon nehezen kapok levegot.

Miert hizok? Alkoholt nem iszok, dohanyozni nem dohanyzok,csak depresszios vagyok . Igazi depresszios,nem mondvacsinalt,hogy csak rossz hangulat, elvileg ettol is lehet a koverseg de nem tudom.

25/f


2018. okt. 31. 22:40
1 2
 11/11 Bálint6969 válasza:
hát a fölösleg a semmiből nem keletkezik,ezt neked is tudnod kell.Lehet hogy könnyebben hízol,lassabb az anyagcseréd ,de kevesebb kalória bevitellel és több kardióval biztosan lefogysz,az asvanyvizes történet pedig valószínű a klasszikus sörhas,a szénsavas italok tágítják,felfújják a beleket
2018. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!