Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok? (Kép)

Szerintetek kövér vagyok? (Kép)

Figyelt kérdés

Nagyon kövér a lábam?

160 cm 55-58 kg

18/L


[link]


2018. nov. 1. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagy kövér.

És nem kell bőven vékonynak lenned.

Nem mindenki ugyanolyan alkat, és nem is kell mindenkinek ugyanolyannak lennie.

Viszont a sportot én is ajánlom, meg a kajára is figyelj oda, hogy feszesebb legyél.

Nem a vékonyság számít, hanem, hogy fitt legyél és feszesebb legyen a tested.

2018. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%
Kicsit fogynod és izmosodnod kéne. Túl husis vagy. Én 46 éves nő vagyok, 164 és 54 kg. De nálad izmosabb.
2018. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
17%

Kövérnek nem mondanálak. Egészségileg nem kellene gond legyen, de nekem esztétikára ez már kicsit husisabb (ahogy fogalmaznak itt többen) a kelleténél. De ez az én privát véleményem.

F

2018. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Sokan nem tudom mit izélnek, én dugnám (már bocsi a kifejezésért kérdező)

jó alakja van, legalabb nincs kint a bordája, nem éhezteti magát

2018. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
11%
Figyu,kövér nem vagy testsúly-magasság arányában de igencsak husis. Egyél többször kevesebbet,több zöldséget ,sportolj rendszeresen,lehetőleg személyi edző,zumba, aerobik.
2018. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
Átlagos. Ha csinosabb akarsz lenni, akkor egy kis sportolás nem ártana. Amúgy kisebb kép nem volt?:D
2018. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
mi ebben a 'husis' te jezusom mi a f a s z t akartok válaszolók, egy anorexiás sz a r gebét aki heti egy almát erőltet le a torkán??? a kérdező még ugyan vékony-átlagos, fényévekre van ez a kövértől de még a ducitól is. nyugodtan zabálhatsz ha ennyi a max súlyod mert ez igen jó. ne is akarj fogpiszkáló lenni mert az valami undorító tud lenni. én még nem találkoztam olyan férfival akinek ne tetszett volna egy kicsit vastagabb láb-nagyobb fenék, de lapos has.
2018. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Hoztam popcornt. Jöhetnek még kommentek!
2018. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ,szép alakod van ,aki azt irta hogy,nem azoknak gondvan a testképükel vagy,nem tudom mit néztek !
2018. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
24%
Mai fiataloknak elég torz képe van a "szépség" fogalmáról. A szépség nem a nagyven kilós testsúlyban rejlik. Egy nő nem attól lesz szép, hogy a létező összes csontja kint van. Fiúknál ugyanez. Negyven kilo.. Ahogy azok nem férfiak, úgy a csontváz csajok se nők.
2018. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!