Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok? (Kép)

Szerintetek kövér vagyok? (Kép)

Figyelt kérdés

Nagyon kövér a lábam?

160 cm 55-58 kg

18/L


[link]


2018. nov. 1. 18:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem vagy kövér
2018. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%

Nem kövér vagy, hanem vizenyős, puffadt és edzetlen.

Sajnos én is tudok így kinézni 173 centisen és 60 kilósan, ha nem figyelek oda a kajára és az edzésre. 3 nap ketó után viszont 4-5 centivel kevesebb a derekam és sokkal tónusosabb vagyok.

Te is találd meg a neked megfelelő diétát. A kalóriákat nem kell számolgatnod, mert nem vagy túlsúlyos.

2018. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
36%
Nem mindegy, hogy az az 58 kiló izom vagy zsír. A te esetedben inkább zsír, de nem mérvadó, hogy itt mit mondunk, mert mindenkinek más a teste. Én 174 centi vagyok és 53 kiló, most izmosodni próbálok, de egyáltalán nem vagyok pálcika, van mellem, fenekem, úgyhogy ha nem szednék fel izmot, az sem zavarna túlzottan. Van viszont olyan barátnőm, aki 166 centi körül van és 55-60 kiló, izmos, mert kemény edzésekre jár, de egyáltlaán nem nőies az alakja, mert nincs melle, nagyok a combjai és a vádlija és egyszerűen nem szép látvány, mert túl férfias egy nőhöz képest. Úgy fogyózz/eddz, hogy legyen meg benned az akaraterő és figyeld, hogy miközben változik a tested, mi tetszik, amit megtartanál ilyen szinten és min változtatnál még.
2018. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%

Kb. Én is ilyen vagyok a nap végén, annyi, hogy nekem reggelre lapos lesz a hasam. Szerintem ez jó nagyon.:)

Se vekony, se husi. Pont jó:)

2018. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
50%
Egyáltalán nem, pont jó.
2018. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ebben mi a husis?

De most komolyan.

Teljesen átlagos, normál testalkat. Sporttal jobban nézne ki, mint minden test, minden korban, ez magától értetődő. Ettől függetlenül így is teljesen rendben van, ha nem akarsz sportolni akkor ne tedd. Csinos vagy és egészséges.

Jó lenne az is, ha megszűnne ez a jelenség, hogy mindenkit csípőből kövérezünk, aki nem sovány. Sokféle testalkat létezik, és az sem törvényszerű, hogy fiatalon mindenki vékony. Nem, nem mindenki. És?

2018 van emberek. Kicsit tágítani kellene a látókört, nem?

2018. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jézusom snowflakegetzy. Véleményt kérdezett, mi elmondtuk. Menj vissza a safeplacedbe, ha nem bírod.
2018. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!