Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire összeszükült volna a...

Ennyire összeszükült volna a gyomrom?

Figyelt kérdés
Pár hete már ebéd után (ami párolt zöldség hússal vagy valamikor csak 4 db szalámis abonett) és olyan 14-15 óra körül eszem meg annyira eltellít hogy másnap reggelig nem is vagyok éhes és még ha ennék se férne belém évaésem van. Három hónapja nem eszek köreteket cukot lisztet kenyeret stb. Régen az ebéd után még betoltam egy vacsorát meg még 21 kor egy utó vacsorát. De amióta lefogytam (még 2 kilót akarok leadni az álomsúlyhoz) nem is érzem h vacsoráznom kéne. Ez normális?
2018. nov. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Egy ilyen nap nem baj.

De a tartós koplalás veszélyes, bele lehet halni...

Olyan 2000kcal a normális, 1500al szoktak fogyózni.

Így ez nem egészséges és vissza hízod amit leadták valszeg, de ha nem is akkor is hatással lehet rád...

2018. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tartós jóllakásnak mi köze lenne a gyomorszűküléshez? Amiben amúgy nem hiszek, a gyomor egy rugalmas szerv, tágul-szűkül.

Sokunknak a jó, laktató étrend okozza a nagyon tartós jóllakást. Amikor csökkentettem a szénhidrátot, az evési ablakom mérete automatikusan leesett, ez nagyon kényelmes. Természetesen arra ügyelni kell, hogy így is eleget egyen az ember (kivéve annak, aki igen jó nagy étkezésben és fogyni akar).


Ha koplalsz, akkor változtass, egyél tartalmasabban.

Ha pont jól eszel és semmi bajod ezzel a helyzettel, akkor örülj neki.

2018. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!