Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány napos léböjtkúrát tartsak...

Hány napos léböjtkúrát tartsak, ha még csak 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem, de nagyon éhes vagyok...:( Még nem lendültem át a mélyponton. 3 vagy 5 napig tartson? (Többet semmiképp sem szeretnék)A 3 napos is számít már?
2010. jún. 25. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40 napi éhezés, az a tuti
2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkább egyél, minek léböjtölsz egyáltalán?
2010. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem fogyni akarsz vele. sütő enikő is megmondta, ez nem fogyókúrának jó, max hízókúrának mert a dupláját szeded vissza.
2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12.37-nek van igaza, fel is pontoztam.
2010. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni, tudom, hogy nem arra való. Csupán méregtelenítés céljából csinálom.
2010. jún. 25. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenét kellene méregteleníteni a testeden? Dohányzol? Drogozol? Szemetet eszel egész nap? Ha igen, inkább hagyd ezeket abba léböjt helyett. Ha pedig nem, akkor nyugodt lehetsz, a májad, veséd bőven megbirkózik a méreganyagokkal, a méregtelenítés csak egy felkapott divathülyeség. Egészségesen kell élni, sokat mozogni. Ennyi az egész.
2010. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyik felsorolt rossz szokásom sincs, bár igazság szerint viszonylag gyakran kajálok a Mekiben. (És most ne hozza fel mindenki, hogy milyen egészségtelen, tudom jól..) De ha ettől pl. elvonatkoztatunk, akkor elég abba belegondolni, hogy az elvileg egészséges élelmiszerek is mi mindennel vannak kezelve. És itt most nem a tartósítózeres, ízfokozós kajákra gondolok, itt van pl. a tej vagy a hús...
2010. jún. 25. 15:54
 8/12 A kérdező kommentje:
De a kérdésre még mindig nem kaptam választ:(
2010. jún. 25. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy napnál ne tartson tovább, havi egyszer-kétszer be lehet iktatni egy-egy napos tisztítókúrát.
2010. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Várom a többiek véleményét is!
2010. jún. 26. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!