Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek otthon zsírt...

Hogy tudnek otthon zsírt egetni (hasrol)?

Figyelt kérdés
Illetve melyik a jobb zsírégető, a szobabicikli vagy a futópad?
2018. nov. 5. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs. Genetika, hogy ki honnan adja le utoljára.

A futás és a bicikli is jó kardió. De ha fogyni akarsz, szerintem az étrendedre is érdemes lenne figyelni.

2018. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módja az otthoni helyi zsírégetésnek az, ha veszel egy kilós zsírt a tescóban, felteszed egy lábosba melegedni és ottfelejted addig, amíg el nem kezd füstölni!

Mondjuk van, aki a serpenyőre esküszik, én még egyiket sem próbáltam, szóval nem tudom, melyik a jobb...


:D


Viccet félretéve: A szervezetben több dolognak kell egyszerre együtt állnia ahhoz, hogy a zsírtartalékaid csökkenjenek, azaz beinduljon a zsírégetés! Az édes kevés, hogy mozogsz, az alap az, hogy kevesebb táplálékot viszel be, mint amennyi energiát használ a szervezeted! Ha nincs elég energia, amit a szervezeted a táplálékból hasznosítani tudna, akkor először a zsírtartalékokhoz fordul és azt kezdi felemészteni!


Tehát vagy egyél kevesebbett, mint amennyi a napi szükségleted, vagy táplálkozz normálisan és mozogj mellette!


Két dologra ügyelj nagyon! Ha úgy eszel kevesebbet, hogy nem mozogsz mellette semmit sem, viszont drasztikusan csökkented a bevitt energiamennyiséget, akkor a szervezeted először az izmokhoz fog nyúlni! Másrészt, a minimum, amit el kell fogyasztanod az 1000-1200 kcal/nap, ennyi a létfenntartáshoz szükséges energiamennyiség! Ha ez nincs meg, akkor a szervezeted azonnal éhező funkcióra kapcsol és raktározni fog minden bevitt energiát! Tehát fogyni nem fogsz, viszont ha abbahagyod a diétát és visszatérsz a normál táplálkozáshoz, az első az lesz, hogy hízol, mivel a szervezeted raktározni fog a sokk miatt!


A második kérdésedre a válasz pedig ez: megfelelően használva mindkettő alkalmas arra, hogy a fogyást elősegítő kardióedzést végezz rajta!

2018. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha már ugy vagyok hogy koplalassal fogytam akkor hogy egyek ugy hogy ne hizzak?
2018. nov. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!