Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzéstervet mondanátok otthonr...

Szyjjasztok!:) kérdése:

Edzéstervet mondanátok otthonra? Van kettő egykezes 15 kilós súlyzóm+ egy húzódzkodóm.

Figyelt kérdés

A hét minden napján ráérek edzeni, de csak itthon. Szóval au izomtomeget szeretném növelni. Gondolom lehet a kézi súlyzókkal lábra is edzeni meg hasonlók. Csak nem tudom hogyan osszam be egy hétre a dolgokat. Egy komplett 5 napos edzéstervre lenne szükségem, külön izomcsoportokra, ezekkel az eszközökkel, plusz, ha nagyon szükséges beszerezni dolgokat, akkor úgy edzéstervet. Amit szerintetek nagyon nagy szükség lenne megvenni. Fekvenyomó pad mondhatni van, találtam itthon. Megköszönném, nagy segítség lenne.

18f 181cm, 76 kg



2018. szept. 10. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos edzés? Pár súlyzós is mehet, csak tapasztald ki, hogy mely gyakorlatokhoz kell neked pont 15 kilós súly, igaz, ez hamar meg fog változni, kezdőként azért elég hamar emelünk a súlyokon.


Nekem némelyik gyakorlathoz tízszer akkora súly kell s a fele súly már bemelegítésre se elég, annyira nem érzem. Ez a normális, nem bicepszezhetsz s pláne nem oldalemelhetsz annyival, amennyivel guggolsz. A fix súlyzók nem képesek sokra önmagukban.

2018. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Összesen a kettő 30 kiló, vagyis egyenként 15 kiló, úgy értettem.

Ezekkel egyenként 7-8 ismétlést tudok bicepszre. Fekve meg 14-15 megy. De elfáradtam már. Mert már két hete edzek. Bár nem azért fáradtak, csak most edzés végén bírtam ennyit megcsinálni velük

2018. szept. 10. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Kezdőnek pedig nem mondanám magam, mert elég jól ki vannak dolgozva az izmaim, mindenkinek első látásra feltűnik, és sokszor nekiálltam már edzeni. Csak félbemaradt. De most van időm végre
2018. szept. 10. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
A súlyzó, nem fix, csak ennyit tudok rapakolni
2018. szept. 10. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél kezdő nem kéne itt edzestervet kérned. Amelyik férfi nem zsíros nagyrészt látszik rajta egy kis izom, na te erre hiszed azt hogy nem vagy kezdő. Pedig az vagy, olvass sokat, mit hogyan kellene, nézz videókat és csináld meg az edzestervet, majd igazitsd magadhoz. Amit mi itt látatlanban leirunk nem fog érni szinte semmit, neked kell kitapasztalni, de ha nem vagy kezdő akkor utána olvasás nélkül is menni fog.
2018. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg. Az volt a kérdésem/kérésem, hogy akik már nagy szakik a szakmában, azok tudják, hogy ezekkel melyik gyakorlatok a legjobbak. Nem innen onnan hallok meg olvasok dolgokat, hanem egy normális edzéssel kiedzem magam
2018. szept. 10. 20:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatokat szeretnék ezekkel az eszközökkel, plusz némi saját testsúlyos, én is ismerek rengeteget, csak biztos vannak hatásosabbak
2018. szept. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!