Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt tudnék 78 kgról max.60 kgra lefogyni? Illetve milyen fogyókúrát ajánlotok? Mi az amitől nem lesz a combom és a hasam olyan nagy? /L

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem baj ha nagy a combod, az lehet izom is. Most sokan mondják, hogy helyi fogyás nincs, ettől függetlenül sztem csökkenti a hasat a felülés.

Kérdés milyen magas vagy? De a legjobb megoldás ha edzzel, mert akkor lesz izmod és jó alakod. Egy gebe vékony lány nem sokkal egészségesebb egy túlsúlyosnál. /F

2018. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Én fogytam már ekkorát. 120 gramm szénhidrát 3 hónapon át, napi 2x 4 km futás este, lefekvés előtt, eleinte 1x4 ahogy bírod emeld. Ha fáj a térded a súlytól, akkor bicikli. Minimum 20 km/nap. Egy idő után hiányzik, és örömöd leled benne. Ahol fogyni akarsz befóliázod egyszerű folpackot veszel, betekered a hasad a combod, karod edzés előtt. Az edzés minimum 1 óra legyen. 5 vagy hat óra után semmi kaja. 2-3l bubi mentes ásványvíz/nap. Nekem így ment.

A diétába csoki és torta is belefér reggel, akkor utána úgy számolsz. Keress kis ch tartalmú ételeket ilyenkor.


Ha sikerült akkor pedig tartani ugyanúgy odafigyelést igényel.

Ha így csinálod 1 hónap után lemegy 5-7 kiló. Utána felejts el a mérleget 20-30 napra, mert 1 hónapig áll a súly, utána állj rá mert utána indul meg a többi.

Ha megoldható reggel ébredés után vagy este lefekvés előtt edz.

Ruhákon mérd a súlyt hogy férsz bele jobban vagy hogy lesznek egyre csinosabbak rajtad. Vagy hogy lesznek egyre csak nagyok rád.


Nekem így ment le.

Kitartás. Sok sikert!!!

2018. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

#1/2 : " Most sokan mondják, hogy helyi fogyás nincs, ettől függetlenül sztem csökkenti a hasat a felülés." Hát ekkora butaságot rég hallottam :) Zsirt a felülés nem fog soha égetni.

Sőt, hasizmot se nagyon fog csinálni, arra inkább a hasprés, plank, lábemelés, meg egyebek jók. A felülés nagyjából semmire sem jó.

2018. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Ahol fogyni akarsz befóliázod egyszerű folpackot veszel, betekered a hasad a combod, karod edzés előtt. "


Na te azért tudsz überelni :) Bár nem tudom, hogy ezt viccnek szántad-e. Ezzel maximum vizet veszíthet az ember, amit előbb utóbb pótolni fog. Persze méregtelenitésre jó, de én arra inkább a szaunát, / infra-kabint vagy gőzkabint javaslom inkább.

2018. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

"ettől függetlenül sztem csökkenti a hasat a felülés."


Évek óta edzek hasra (hasprés, plank, lábemelés, ollózás stb.), a hasam annyira nem csökkent, hogy még nőtt is a derekam körmérete, ugyanis a megerősödött hasizmom középen szépen kidudorodik, kockák is kivehetőek.


Fóliázás kedvez a bőrbetegségek terjedésének.

2018. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És szerinted a fogyókúra elején max mik az első kilók amit vesztesz nagyokos????!!!


Mi az első 5 kb?!?!


Mind, mind, mind, víz. Csak ha fogalmad nincs semmiről és nem fofytál nagyobb súlyt soha mit osztod itt az igét?!


Amit megiszol szerinted majd oda folyik??!!


Úúúúúristen!!!!!

2018. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia😊 en 70 kg rol fogytam le 49/50 re .. igazabol egyszeru ... Azt kell csupan tened hogy nem eszel sokat ... Viszont sokat iszol ...regelire valami naturjoghurt ebedre keves suliskaja ... Vacsira semmi ... Es igy en 1 honap alat fogytam 20 kgt ... Mondjuk en nem direkt .. csak anyira undorodtam magamtol es. Sovarogtam a csinos test utan hogy elment az etvagyam .. igy konyu volt 😅 de nem art ha kozben sportolsz is ... En letoltotem egy appot ... 30 napos kocka has ... Es igazabol most karcsu izmos es laposhasu csajszi lettem ami szerintem tokeletes😊15/L
2018. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%, te nem a folpacktól fogytál, hanem az edzéstől és a diétától. Folpack nélkül is pontosan ugyanannyi ment volna le.
2018. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szeszere válasza:
0%
menj férjhez egy alkoholistához majd leveri rólad
2018. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!