Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-ra kéne lefogyjak, ha...

Hány kg-ra kéne lefogyjak, ha utána izmosodni szeretnék, kockahasat? 61/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

155cm vagyok és 60kg. Mióta az eszemet tudom, sportolok valamit, de sokat is eszem emellé. (Szóval van izmom is, kemény a hasam, csak itt is van kis háj, meg a combomon, fenekemen, karomon.)

Tehát először le kellene fogynom, szalkasitani. És utána izmot felszedni. Kb. hány kg-ra kellene lefogynom? 45?


2018. nov. 6. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sprtolsz és van bőven izom is akkor passz. Lehet 55kg, 50kg. A kockahas akkor làtszik ha a hasról le megy a zsír. Kérdés, hogy ez nálad mikor következik be. Mekkora nálad a zsír/izom aránya. Lehet 5 kilót kell fogynod, lehet 15öt. Ezt így kép meg minden nélkül lehetetlen megmondani.
2018. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt lehetetlen ez alapján megmondani. Van, akinek ilyen BMI mellet már rég kockahasa van. Az én BMI-m példul egyel több, mint a tied, és szépen látszik minden kocka. Igaz, elég alacsony tzs mellett. És nekem a hasrol megy le mindig először a zsir (már csak a combomon van valamennyi) Viszont te semmit nem irtál a testzsirszázalékodról. Azt irtad ugyan, hogy van izom, de ez elég tág fogalom, mert valamennyi izom mindenkin van :) Az, hogy sportolsz valamit, miota az eszedet tudod, szintén nem jelent sokat ....

És ahogy előttem is irták, ez erősen genetika függő, hogy kinek honnan milyen sorrendben megy a zsir. Egy biztos, ha kellően alacsony tzs-re lemész (mondjuk úgy 10 alá), akkor akármilyen szerencsétlen a genetikád, kockahasad lesz :D

2018. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért olyan fontos neked a kockás has? Fitness modell szeretnél lenni? Nőknél egészséges testzsírszázalék mellett nem nagyon látszanak a kockák, de ettől még lehet valakinek bombaalakja.

Lefogyhatsz 45 kilóra, de utána meg majd jön az a kérdés, hogy miért tűntek el a melleid, meg miért maradt el a menzeszed...

2018. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, hisz nem tudjuk, mennyi izmod van. Majd látod, illetve mérj testzsírszázalékot, menj le az egészséges alsó határára, aztán ha nincs kockahas, fogadd el, lányoknál azért nem tuti, hogy egészségesen összejön, bár kigyúrt fickók is vannak makacs hasi hájjal.
2018. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
61 éves vagy? annyi idősen már annak is örülj ha nem folysz szét meg nem kell folyton az orvoshoz járkálnod
2018. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen először fogyj le vékonyra, majd tömegelj, de izmot szedj fel ne zsírt.

Ezt nem lehet kgban megmondani.

2018. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!