Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg a futås a...

Tenyleg a futås a legjobb modszere a fogyokurånak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
nekem az vált be legjobban. szinte észrevétlenül olvadtak le rólam a kilók. persze, aki nagyon túlsúlyos, az inkább ne fusson, mert az izületeket nem kíméli.
2008. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors vålaszt! :)

Megkerdezhetem, hogy mennyi idö alatt mennyit sikerult fogynod?

Elöre is köszi!

2008. nov. 5. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a futás,hanem más kardio edzés is,tehát ahol beindul a zsírégetés (futáson kívül aerobic,úszás,ilyesmi). Az a lényeg,hogy 20 percnél tovább mozogj intenzíven,mert csak akkor kezdődik el a zsírégetés.
2008. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha szó szerint veszem a kérdést, akkor azt kell mondanom, hogy a legjobb módszer fogyókúrázni, a diétázás!
2008. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

futni nagy sulyfelesleggel (20+) nem ajanlott, mert tonkrevagja a gerinced is meg a labad is.


az a lenyeg, hogy a pulzusod idealis legyen a zsiregeteshez, erre ido kell, de ra lehet erezni, sokan ezt spinninggel (bicikli), és kocogassal érik el.


persze egymagában se a mozgas, de a dieta nem elegendo, a leghatásosabb kombináció a ketto egyutt (vagy ha nem is dieta, legalabbis mertekletes, egeszseges etkezes)

2008. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a futás jött be. Illetve nem is a futás csak a kocogás.
2008. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2008. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!