Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő ez az étrend?

Megfelelő ez az étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megszeretném kérdezni azoktól akik ebben jártasak, hogy ezek az összeállított napi ételek jók -e?


3 hete nagyjából ezt az étkezési normát követem.


Reggelire ezek közül válogatok: rozskenyér, tej, túró, mozzarella, paradicsom, uborka, paprika, zabpehely


nem eszek túl sokat mert nem bírok és ilyenkor szoktam elkezdeni étkezés után 1 órával az edzést


10órait nem eszek mert szintén nem kívánom, de néha megeszek 5-6 db mandulát, mogyorót


Ebéd:gyümölcs, levesek(zöldség,borsó,zöldbab,gyümölcs),tonhal,tojás,néha kenyér(rozs), csirkemell


uzsonna: alma, túró, kefir, barack, dinnye kevés kis adag


vacsora:tej,tojás, túró, zöldségek, virsli


egy nap 2-3 liter vizet és 4-5 csésze zöld teát iszom meg


táncolni és kickboxolni szoktam dvd-re.


gyakran sétálok akár 3-4 órákat is főleg nyáron, sokat kerékpározok.


Gondom mégis hogy 5-7 kiló felesleg van rajtam és teljesen hájasnak látom magam nem vagyok izmos és nem feszes a bőröm.


Tudnátok segíteni abban, hogy mit kellene változtatni, nem 2 hét alatt akarok megváltozni, életmódot akarok váltani..:D


köszönöm remélem valaki tud jó tanácsokat adni


166/62


2010. jún. 26. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmi baj nincs azzal, amit leírtál. Ha betartod, a fölös kilók is lemennek majd. :)

A tízórait azt talán nem ártana rendszeresíteni, a zöldségekből meg gyakorlatilag nem nagyon kell nézni a mennyiségeket, egyél belőlük amennyi jólesik. A halra és csirkehusira ugyanez vonatkozik.


Sok sikert! :)

2010. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!