Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van kinyomva akkora...

Miert van kinyomva akkora hasam, mint egy 9 honapos terhesnek?

Figyelt kérdés

Mostanaban nem edzettem a sok tanulas miatt, enni viszont rendesen ettem:


Reggeli (hajnalban indulas elott): 4-5 dl bananos joghurt egy tal buzakorpaval, epres kave.


Tizorai: Mezes kave, vagy kakao, egy nagy isler, vagy mas suti.


Ebed: Gulyasleves, husos spagetti ementali sajttal.


Uzsonna: egy kremes kakao, valami csoki/keksz, banan


Vacsora: Raguleves, krumplipure, csirkecomb


Utovacsora: szendvics, tepsiskrumpli, shake


Az utobbi idoben ulohelyzetben is elegge kibuggyan a haj, amitol 3 hurkat is ki lehet tapintani.


Ha fogyni szeretnek, akkor ebbol mennyit ehetek? mennyi mozgassal?

Szerintetek ez hany kaloria?



2018. nov. 25. 01:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért 3 fogásos utóvacsoránál és 3 hashurkánál nem gondolom, hogy egyszerűen az edzés elhanyagolása a probléma...


Nagyon érdekelne, hány kalóriát hoz össze, mert ezek az étkezések külön-külön is elég emberesnek tűnnek s ezt én mondom, aki szintén több fogásos étkezéseket képes csak tartani tartalmas ételekből. De nem napi sokszor, akkor gurulnék.

Ha a tízóraija nagy isler mézes kávéval, nem hiszem, hogy a tepsiskrumplija 2 deka.

2018. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ha adagok, akkor mindig egy nagy teli tanyerral eszem. Sult tepsiskrumplibol egy kis talcaravalonyival.
2018. nov. 25. 17:59
 13/27 A kérdező kommentje:
Kaloria. Kiszamoltam, igy olyan 2500-3000 kcal-t viszek be naponta, ha igy etkezem.
2018. nov. 25. 23:18
 14/27 anonim ***** válasza:

S ezzel nem is híztál mozgás nélkül? Igen gyors anyagcseréd lehet (vagy olyan típus vagy, aki ilyenkor több energiát használ el s nem képződik nagy kalóriafelesleg). De ha pl. csak pár hete megy ez, akkor nem is tudhatod, híztál-e és esélyesnek tartom, hogy igen, hiszen annak van jóval nagyobb esélye.


Úgyhogy sokat nem lehet mondani, ha kevesebbet eszel vagy többet mozogsz, meglátod, mi történik...

2018. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hizni hiztam, mert multheten mertem magam, es akkor voltam 60 kg, most pedig 64 kg.

Haskorfogatomat lemerve teljesen kiengedett hassal 102 cm. Csipobosegem 110 cm.

2018. nov. 26. 01:00
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

4 kilót nyilván nem hízhattál, ha 3000 kcal alatt eszel, ez bizonyára jórészt víz és salakanyag, de bizonyára némi zsír is.

A magasságodhoz és súlyodhoz képest sokkolóan nagy a derékbőséged, lehet, hogy fel is vagy puffadva vagy extrém kevés izom mellett kvázi hason van minden felesleged, de inkább az előbbi lehet.

Ezen azért változtatnod kéne, több mozgás, jóval kevesebb evés...

2018. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Amugy eves utan mindig a hasamon rakodik le a felesleg. Regen nem is jarhattam testnevelesorakra, csak gyogytornara, amin a diagnozis obesitas volt es a tesitanar is mondta mindig egy teli szunet utan hogy eleg sokat hiztam ket het alatt is.


Fogasra is puha, ulotesthelyzetben 3-4 ritkan ennel nagyobb evesek utan 5 hashurka is kibuggyan...


Regebben volt ugy hogy szulok es tesok utan is en ettem meg a maradekot repetakent a nyaralasokon, sulimenzan mindig mindenbol repetaztam. Jol esett, es finom.


Mennyi a hasi zsirom?

Orvosnal is voltunk es minden jo volt, tehat nem egeszsegugyi dolog miatt van.


Hogy tudnam leadni?

2018. nov. 26. 07:51
 18/27 A kérdező kommentje:
A gyogytesi tanar velemenye mindig az volt, hogy nagyon keves hasizmom van, a teljes feluleseket csak kezzel es labbal segitve tudtam megcsinalni
2018. nov. 26. 07:55
 19/27 A kérdező kommentje:

Belsartartalom nem lehet, mert mindennap nagy wecezem megfelelo mennyisegben.

A puffadas pedig kemenyseggel jar, ami nekem inkabb nagyon puha, hurkas.

2018. nov. 26. 08:28
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

a teli tálca krumpli magában is rengeteg kaloria ez sokkal több mint amit kiszámoltál.

mit edzettél ha nincs hasizmod?mi a diagnozisod magyarul?a fogyni akarsz felejtsd el a lisztes kajákat,tésztákat,sütikéket,cukros dolgokat,mint a joghurt,banán,krumpli risz,mindenféle tészta tilos.Zöldségek,hus tejtermék(sajtok pl,és nm a cukrozott joghurt)-én igy lefogytam 3 honap alat 10 kilot.

2018. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!