Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most ez helyes?

Akkor most ez helyes?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin szinte mindenki azt tartja helyesnek, hogy lassan kell fogyni. Hozzáteszem én is ezt preferálom.

Közben itt van például a Lifetilt (de nem csak ez a fogyis csoport), ahol kb. 2 naponta töltik fel az emberek a képeiket. Fél év alatt fogytam 35 kg-ot, 3 hónap alatt 15-öt, 1 hét alatt 7-et stb.

Akkor ez mennyire normális? Mármint mennyire helyes így fogyni? Érdemes ezeket a fajta csoportokat követni?


2018. dec. 2. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NEM fogynak zsírból heti 7 kilót, abban teljesen bizonyos lehetsz.

A heti 1 kiló tempós fogyás, nem reális, nem egészséges a több, legfeljebb nagyon kövéren vagy ha nem zavar az izomvesztés és nagyon kemény vagy, aki rengeteget képes edzeni kevés étellel.

2018. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bazinagy közhely, de LifeTilt és az összes többi hasonló kaliberű cég pénzből él, és azokból az emberekből, akik megveszik a termékeiket. Az emberek, ha fogyásról van szó, minél gyorsabban szeretnének haladni, és eredményt látni, ezt a folyamatot egyébként tovább is gerjesztik ezek a cégek, megy körkörösen a dolog.

Sajnos nem nagyon lehet azzal marketingelni, hogy nincsenek csodatermékek, leginkább csak sportolni kéne és normálisan enni, egészségesen és fenntarthatóan lefogyni nem lehet két hét alatt - pedig ez lenne az igazság.

Szerintem nem érdemes ilyen csoportokat követni, de szerintem olyan csopit jobb nem követni, ahol egyféle terméket vagy egyféle módszert árulnak pénzért (gondolok itt a LifeTiltre, Update-re és hasonlókra). Ha inspirációra vagy közösségre vágysz, akkor vannak tök helyes youtuberek vagy instagramosok, akik fenntarthatóan és tudatosan csinálják ezt az egész sport-táplálkozás-életmód dolgot.

2018. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok a nagyfogyások olyanok, mint az én tegnapi öt perc alatti két kilós fogyásom! Nem volt lehetőségem mosdóba menni hosszabb ideig, így otthon a pisi-kaki kombó levitt rólam két kilót. De menzesz után is ennyit tudok fogyni, amikor a testem leáll a vízvisszatartással.


A gyors fogyás a fogyasztók álma, mert az hamar hoz eredményt. Meg ők inkább a mérleget nézik, s nem értik, miért nem néznek ki jobban lefogyva.

2018. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!