Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rengeteget...

Miért van az hogy rengeteget eszek de nem hízok és elég sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Még kis korú vagyok és nem vagyok túl sovány de egyáltalán nem vagyok duci. Kicsit a normálisnál sovanyabb. De én hízni szeretnék pár kilót mert most 49 vagyok. Tesin amikor zsír tömeg százalékot mertünk akkor nekem errort írt ki mindig. Naponta rengeteget eszek, már 2 éve figyelek arra hogy sokat egyek. Kb napi 3 gyümölcs, 5 szendvics, 1 zacskó csipsz vagy gumicukor, rendes nagy adag ebéd, két naponta megyek mekibe pár nagyobb menüre..

Egyszerűen semmit nem hízok, fogalmam sincs mi lehet a baj.



2018. dec. 3. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sportot próbáltad már? Kell az az egészséghez, és normális alakot eredményez. Nem jó ötlet csak zsírt pakolni magadra.


Mivel fiatal vagy, lehet a gyors anyagcsere hatása is, ami majd később mérséklődik, de tartósabb alkati dolog is.

2018. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Életkorodtól függően fordulj bizalommal az illetékes gyermekorvoshoz vagy háziorvoshoz, aki pontosan felméri testi állapotodat és ennek megfelelően tud tanácsokat is adni étkezéssel kapcsolatban.
2018. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sportolok, mozgok rendesen. Otthon két naponta szoktam 40 fekvőt és 100 felulest csinálni + van heti 5 tesim.
2018. dec. 3. 17:47
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

bárcsak ėn is ehetnėk bármennyit ės nem hiznėk..! kicsit irigyellek. persze tudom neked meg ez nem jo.


a barátnőm is ilyen volt.aztán a háziorvos elküldte vėrvėtelre es kiderült hogy pajzsmirigy felülmüködėse volt.

Neked sem ârtana kivizsgáltatni magad

2018. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Baj nincs, egyszerűen ilyen típus vagy. Én is hiába várom, hogy szárnyam nőjön, nem fog.
2018. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi nincs semmi baj, vannak ilyen emberek.
2018. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan, aki nem szed fel zsírt, de ha rendesen edzel, izomnak jönnie kell. No persze, ahhoz nem tuti, hogy elég az, amit most eszel, könnyen lehet, hogy eleve gyors az anyagcseréd. De ha az alapból normális, akkor olyan típus vagy, hogy a többlet hatására begyorsul és mégse lesz többlet. Vagy csak minimális.
2018. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
86%
a gyümölcsökön kívül minden egy hulladék amit eszel,0 tápértékkel.mekivel többet ártasz mint használsz,sok sok fehérje és szénhidrát dús kaja kell ahhoz hogy hízzál,én is ugyanilyen testalkat vagyok...kezdj el kondizni,sok hús+rizs,fehérjék,ne ilyen műkajáktól várj megváltást.
2018. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik szülőd hasonló genetikájú? Mondták már, hogy ők is ilyenek voltak a te korodban? Mennyire vagy kiskorú? Mennyire alakult ki a másodlagos nemi jelleged? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadban.

Szerintem meki helyett menj más kajáldába, még mindig inkább kfc, plusz a chips meg gumicukrot se vidd ennyire túlzásba. Én a helyedben még méretnék vércukrot is. Nem pisilsz sokat? Nem iszol sokat?

Szerintem ne spilázd túl, olvass utána, hogy mi az a pajzsmirigy túlműködés, de szerintem nincs ilyen bajod, nézd meg a tüneteket.

Szerintem amúgy szimplán csak jó az anyagcseréd, az évek során majd biztos, hogy felcsúszik pár kiló, de nem veszélyeztet téged a kóros elhízás egyelőre, főleg ha vigyázol is magadra.

2018. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Este is egyél , banánt korpás vajas zsemlét sajtos sós mogyorót sok vízzel , mogyoróvajas pékárut süteményeket sok szalámis tejfölös kenyeret tésztákat .
2018. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!