Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rengeteget...

Miért van az hogy rengeteget eszek de nem hízok és elég sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Még kis korú vagyok és nem vagyok túl sovány de egyáltalán nem vagyok duci. Kicsit a normálisnál sovanyabb. De én hízni szeretnék pár kilót mert most 49 vagyok. Tesin amikor zsír tömeg százalékot mertünk akkor nekem errort írt ki mindig. Naponta rengeteget eszek, már 2 éve figyelek arra hogy sokat egyek. Kb napi 3 gyümölcs, 5 szendvics, 1 zacskó csipsz vagy gumicukor, rendes nagy adag ebéd, két naponta megyek mekibe pár nagyobb menüre..

Egyszerűen semmit nem hízok, fogalmam sincs mi lehet a baj.



2018. dec. 3. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van egy baromi nagy galandféreg a beleidben, ami felzabál előled minden kaját amit beviszel a szervezetedbe.
2018. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt. Egészen 18-20 éves koromig olyan voltam mint egy csontváz. Akár mennyit ehettem. Édesanyám orvoshoz is elvitt, mert azt hitte valami komoly gond van. Nem találtak semmit.

Aztán 18-20 között valahol megállt a növés és (mivel megszoktam, hogy nagyon sokat eszek és nem fog rajtam semmi) durván elhíztam. 24-éves koromra 67-ről felmentem 125-re. Iszonyat durva volt. Megviselt testileg és lelkileg is. Azóta sikerült lemennem 100 alá, de még mindig lenne mit leadni.

Csak azért írtam le, hogy erre figyelj, nehogy Te is így járj.

2018. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgokat eszel, nem feltétlen fogsz hízni, mert gyors az anyagcseréd, meg amúgy is ezek üres kalóriák. Csak a koleszterin szinted lesz magad, amit jó pár év múlva meg fogsz bánni. Én 26 éves létemre vagyok 49 kg. Bár én nem is akarok hízni, mert nem vagyok egyáltalán sovány, normális testalkatom van, viszont mekis kaját stb. nem eszek, max. évente 1X. De egyébként kiskoromban is ennyi kg voltam, akkor viszont vékony voltam, most ugyanannyi kg-val normálisan nézek ki.
2018. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
A szüleid, nagyszüleid is vékonyak? Simán lehet hogy genetikailag nehezen szedsz fel zsírt. Én is ilyen vagyok, 28 évesen sikerült sporttal feljönnöm 45 kilóra, addig 37-40 körül voltam. Mindig mondogatták hogy majd ha megállsz a növésben meg majd ha gyereket szülsz de 12 éves korom óta nem növök, a családban meg mindenki 45-55 kiló 2-3-4 gyerek után is. Az 50 kilót csak azok érik el, akik 170-nél magasabbak, a többiek 40-50 között vannak. Orvosnál is voltam, semmi. Van aki egyszerűen ilyen alkat. Az evésre azért figyelj, én kamaszkoromban elkövettem azt a hibát hogy minden xart összeettem mert hízni akartam, aztán csak a gyomrom sínylette meg. Hagyd a napi csipszezést meg a heti mekit, helyette is egyél valami rendes kaját ami kalóriát is bevisz a szervezetedbe.
2018. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fabók István válasza:
Én hiába eszek rohadt sokat én sajnos tudok elég sokat hízni :( amúgy én is régen sokat ettem és én rám se ragadt rám semmi kiló és kb. voltam olyan 60kg így 2021 júliusában ilyen 175cm magasságban de előtte voltam 54kg így 2020 februárjában ilyen 174-175cm magasságban de mondjuk azért voltam csak ennyi, mert amikor így régebben így ettem és sokkal alacsonyabb voltam ilyen 15-16 éves koromban, akkor még ilyen normál testsúlyom volt de ahogy így kezdtem nagyon nyúlni azaz nőni, akkor voltam túl soványka de amúgy az a helyzet, hogy így 1 év és 5 hónap után feljött rám 6kg és így lettem 54kg-ból 60kg csak az a helyzet, hogy így 2021 augusztusában elkezdtem nagyon sokat enni ahogy csak azt most így te leírtad és kb. olyan 11 hónap alatt a súlyom már nyomott több mint 103-104kg-ot így 175cm magasságban na akkor már nagyon kövér voltam és kb. több hónap mozgás és diéta után lefogytam olyan 73kg-ra és ami azt jelenti, hogy fogytam olyan 30-31kg-ot de az a helyzet hogy amikor abbahagytam az egész diétát meg mozgást és elkezdtem megint sokat enni és az a baj hogy pár hónap alatt feljött rám 5kg na és akkor nyomtam kb. 78kg-ot és utánna nagy nehezen mozgás nélkül valahogy lement rólam 2kg úgyhogy most a súlyom az kb. olyan 76kg-ot nyom amúgy még mindig a mai napig lehet hogy ebben az egész Prader-willi szindrómában szenvedek ami a falánkságot jelenti amiről én sajnos nem tehetek mert én nálam így állandóan előjön ez a betegség de amúgy az a helyzet hogy még nem vizsgáltattam ki magamat egyszer sem orvossal de én szerintem ebben a betegségben szenvedek mint sok kövér ember csak az a helyzet, hogy ha megint előjön nálam ezek a zabálások, akkor lehet hogy akár 200kg-os is lehetek, amit én nem akarok soha sem elérni, mert akkor magas lenne a vérnyomásom mint amikor 103-104kg-os volna na meg persze lehet hogy állandóan nagyon fel lenne vizesedve a lábam ami miatt állandóan nagyon fájna na meg persze nagyon fájna a szívem is aminek úgyszintén nem örülnék neki :( amúgy még azt hozzáteszem, hogy amikor voltam tavaly ilyen 103-104kg ilyen 175cm magasságban na meg persze voltam akkor olyan 17-18 éves, na akkor ugyanúgy fájt nagyon a vádlim azaz a lábam meg volt a vérnyomásom is olyan 190-191-es ahol nagyon rosszul is voltam na meg persze majdnem korház is lett a vége emiatt a magas vérnyomás miatt na meg ugyebár a szívem is így a vége fele már majdnem feladta a küzdelmet mert az volt a baj, hogy annyira de annyira fájt meg minden hogy így azzal is majdnem kórházba kerültem meg majdnem meghaltam ilyen szívroham szerű tünet miatt a szívem végett.
2023. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!