Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony testalkat, "nagy has"....

Vékony testalkat, "nagy has". Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Alapból vékony vagyok, figyelek az étkezésemre.

Heti 2x futok, sajnos ennél többre jelen pillanatban sem időm sem kapacitásom.


A problémám az lenne, hogy az egyébként lapos hasam mindentől "megnő".

Gondoltam puffadásra,ami lehet, hogy valamilyen szinten benne van, de általában inkább evés után szokott előjönni.

Allergiás nem vagyok semmilyen élelmiszerre,ebben biztos vagyok.


Mitől van ez, illetve mi a megoldás?



2018. dec. 8. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegségnél is jellemző a vékony testalkat, előre domborodó pocakkal. Két cukorbeteg kolléganőm is ilyen volt. De ha ezt nálad a cukorbetegség okozná, biztos tudnál róla. (Ezt az okozza, hogy jellemzően a belső szervekre rakódik a zsír, és nem kívülre a bőr alá.)

De ha csak éves után érzed nagynak a pocakod, vagy csak kis mértékben, akkor no para!

2018. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

> Gyenge hasfal pedig egyszerűen lehetetlen nála, edz rendesen hasra is.


Hasedzést is lehet szarul csinálni. És nemcsak hasra gondoltam, hanem a teljes törzsre. Rossz testtartás miatt is lehet valakinek előreugró hasa. Pl. nekem is ilyen volt.

2018. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rossz testtartás vagy “anterior pelvic tilt”?
2018. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

A nagy has mit jelent? Háj? Zsír? Úszógumi?

Egyébként a sörhas a helytelen táplálkozásből ered. A folyamatos zabálás miatt megtelig az emésztőrendszer széllel, kitágulnak a belek, megnyúlik a hasfal, stb.

Szépen kell enni, gondosan megrágni minden falatot :)

2018. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Fiú? Lány? Tini? Felnőtt? Öreg? 3 centit puffad? 30 centit? Hány pohár víz megy le egy étkezéshez?
2018. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem evés után nem nő meg a hasam. Sőt akármilyen sok nasit eszem 1 kilonyit sem hízok, pedig kéne.
2020. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!