Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy le az utolsó...

Miért nem megy le az utolsó pár kg?

Figyelt kérdés

5kgot híztam a terhessegem alatt, 10eve sportolok de sosem volt olyan h ne tudnék fogyni, most pedig csak nem.mozdul már 2 hónapja a mérleg nyelve.. Se kardio, se súlyzós edzés kombinalasa sem a kaja betartasa sem segít.

Mondjuk mindig tisztán ettem.

10bol 1x eszek cukrot

10bol 1x fogyasztók feherlisztet (feher cuccok nincsenek is itthon soha)

Próbáltam, azt is hogy több kardio, hogy a testem a vesztartalekhoz nyúljon (tehát a megmaradt 2-3kghoz) de hetek alatt sem segített..

8eve súlyzós edzést csinálom, kisebb nagyobb kihagyasokkal (terhesseg, szoptatás, műtét)

Van valami tippetek?


Lehet h valami hormongond? (bár gondolom akkor nagyobb lenne a baj mint plusz pár kg felesleg) ami furcsa h ez mintha csak a combom rá ment volna..mert a hasam teljesen a régi, lapos és formás izmos.

De a combjaimra volt aki már megjegyzést is tett pl h sose volt ekkora.. :/


2018. dec. 14. 14:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne itthon tükör amiben a combjaim láthatom milyenek.. Tuti azt mondanám h izom jöhetett rám.
2018. dec. 14. 14:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt telo+9 hónapos baba bekavarnak :D
2018. dec. 14. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell. Szerinted a cukor és liszt teljes elhagyása és az edzés segít akár igazi kövérség esetén, ha az ember túl sokat eszik? Nem teszi.


Utolsó kilóknál trükkösebb lehet, elképzelhető, hogy a szervezeted ragaszkodik hozzájuk, de a semmiből élni ő sem tud. Türelem, ha bizonyos vagy benne, hogy deficitben vagy és több mozgás vagy kevesebb evés, ha nem.

2018. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# nem, csak az ha elhagyod nem segít, de én nem csak a formám miatt dietazom, vagyis eszek tisztan, hanem az egészségem miatt is. Amint cukrot eszek tiszta pattanás vagyok és hasmenés is jellemző olykor..
2018. dec. 14. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm! :)
2018. dec. 14. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek egyszer hasznos lesz.

Lement az utolsó pár kg.


Heti 1x30perc kemény kardio

4x súlyzós edzes

1366 a kalória igénye a testemnek, ezt levittem napi 1000-1100kaloriara+ a fehérje mellé, szereztem meg be CLA kapszulát. Napi 2 kapszula az ajánlott mennyiség én egyet vettem be.

3kg mínuszban vagyok és súlyokkal is jobban haladok.

2019. jan. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!