Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 10kg . Nem megy....

Utolsó 10kg . Nem megy. Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan-70kg szaladt le rólam. Okosan sport plusz diéta.sajna a bőröm eléggé megrogyott így plasztika kell. Szeptemberre lenne az időpont viszont még van 10kg. És nem megy. Mit csináljak. Napi 2edzésre megyek.reggel vagy súlyzó vagy kardio este csak kardió. És nem mozdul a mérleg sehova. Probálom a kajám hintáztatni de erre sem. Most vettem super fat burnert hátha. Erről nem tudok még nyilatkozni. De valakinek valami ami segitene. Tök pánik van mert már január van . Van még 8hónap a 10kgval és egyre szomorúbb vagyok.

Köszönöm ha segítesz🙃



2017. jan. 7. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen a fogyás. Az első kilók nagyon könnyen lemennek, az utolsók már nagyon nagyon nehezen. Sőt, az is lehet, hogy le sem mennek. Pláne, ha már teljesen normál testsúlyod van. Azért a szervezeted sem hülye, lehet, hogy már most tökéletes az alakod, csak te nem látod annak és azért nem megy le több. Mert elérted azt a súlyt, ami a legmegfelelőbb a szervezeted számára is.
2017. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt a bőröd súlyát nyugodtan leszámolhatod. Ilyen súlyvesztésnél már az is számíthat.

Másrészt gondold át az étrended, vajon az most is megfelelő, a lényegesen kisebb testtömegedhez? Lehet, hogy egyszerűen elérted a súlytartáshoz szükséges állapotot.


Másrészt ha most így is maradsz, plusz tíz kiló nem olyan nagy dolog. Ha eddig eléltél plusz hetvennel, akkor most akár egy időre fogadd el azt, amit elértél. 10 kilónál már nem olyan vészes a bőr nyúlása - én 160 magas vagyok, 15 kilót fogytam, és semmi bőrfelesleget nem érzek - tehát ha ez nem megy le a műtétig, akkor majd lemegy utána. Megírod esetleg, milyen paraméterekkel van rajtad ez a 10? Nem/kor/magasság/tömeg?


Ne akard "megerőszakolni" a tested, fantasztikusan tiszteletreméltó, amit tettél érte eddig.

2017. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg mik az arányaid? Korod, nemed, tömeged, magasságod?
2017. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítséget.

Lány vagyok 23éves 158cm és 72kg. Iiiszonyat sok még mindig. Bár az eloszlás nem vészes,de a doki azt mondta,hogy kell a-10kg a legszebb gyogyulás érdekében.

2017. jan. 7. 11:50
 5/14 A kérdező kommentje:

Jujj. Ahogy irtam a kérdést nagyon pronyónak tűnhetek, elnézést, csak beteg vagyok aztán a fogalmazás elveszett a bal fenéken.

De azért tényleg köszönöm szépen annak, aki segít. Nagyon sokat jelent.

2017. jan. 7. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha plasztika kell, akkor nyilván van lógós bőröd is, aminek van súlya, ill. mindennapi súlyzózás ad izmot is, így összegezve jó súlyba kerültél. Szóval nem kell pánikolni, a kinyúlt bőröd nehéz.
2017. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy írtál.

Az a probléma én látom hogy bőven van még mit letolni magamról. Olyan kis göböc vagyok még mindig. Talán sikerül. Még lkarnitint veszek a sfb mellé, sokan istenítik azt a kombót.

Bár ha még valaki tud valamit,bármit ami segíthet. Esetleg privátban még képet is mutatok. Minden féle segítségnek, mármint így elméleti síkon örülök.🤗😘

2017. jan. 7. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen ez így tényleg. Azt tudom javasolni hogy Úszással kéne próbálkozz. Dinamikusabb mozgás kellene, ami elkezdi ismét megindítani a fogyást. Szerintem ilyen súllyal már pőróbálhatsz futni ha még nem tetted. A súlyzós edzéseket se hanyagold továbbra se.


Egy nap hány kcalt viszel be? És mit eszel? Az lenne a lényeg hogy főként fehérjét, tojást, sonkát, fehér húsokat, zsírszegény húsokat egyél.


Esetleg vehetsz egy szobabiciklit ha nincs. 5-10 ezerből már egész használhatóak vannak.


Én megsaccolt kalóriabevitellel, ami 2000kcal alatt volt és majdnem midnennapi edzésekkel. Futás, felülés, hasprés, fekvőtámasz, guggolás, súlyzós edzések különböző izmokra, különböző pozitúrával és fehérjedús étrenddel, biciklizéssel sikeresen lefogytam 20 kilót 5 hónap alatt. Az a 10 kiló akár 20-30 kiló is lehet ha 8 hónapod van rá. De egyébként a hirtelen fogyás nem tesz jót a belső szerveknek.


Mindenesetre ne keseregj el, otthoni edzésekkel és beállított étrenddel, valamint dinamikus mozgáskultúrával ismét beindulhat. Újíts az edzéseiden, ne legyen a megszokott.

2017. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, nem tudom mennyi vizet iszol meg egy nap, de arra külön oda kell figyelni, legalább 3-4 litert naponta meg kell inni. Ez gyorsítja az anyagcserédet.
2017. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Heti 14edzés ,napi 3 óra. Kb 1400-1600bevitt kcal elosztva 5, étkezésre.

Reggeli edzés után feherje tizorai zab ebéd rizs csirke saláta uzsi pufi rizs esti edzés majd utána még egy feherje. Okosan van kiszámolva. Napi 3 liter víz megvan a vitaminokkal. Futni napi szinten futok 5-10kilit. Szóval minden adott és ezért nem értem mi történik most.

2017. jan. 7. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!