Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, hogyha 2300...

Mi történik, hogyha 2300 kalória helyett 1200 fogyasztok csak naponta?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, hogy nekem 2300 kalória kellene súlytartáshoz, súlyleadáshoz pedig 2000 kalória. ( különben 15/L vagyok )

De én csak 1200 kalóriát akarok fogyasztani, mert szégyenlem magam, szinte elcsesztem az egész tinikorom, már csak nem is akarok a kajára gondolni !

Naponta sportolnék és arra lennék kiváncsi, ha tényleg több kárt okoznék 1200 kalóriával, mint hasznot. Szerintetek ?


2010. jún. 27. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. az történik, hogy nagyon éhes és gyenge leszel, és megállsz a fejlődésben

2. több kárt okoznál, mint hasznot, mert a szerevezetednek most rengeteg tápanyagra és még több mozgásra van szüksége. Add meg neki mindkettőt és minden rendben lesz.

2010. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne csináld! Lehet hogy egy két napig, vagy akár egy hónapig is tudod tartani, de aztán olyan hiányérzete lesz a szervezetednek, hogy a többi nap kb folyamatosan zabálni fogsz! De ha még meg is tudod állítani magad az evési rohamokban a szervezeted azt a kevesed is zsírrá alakítaná, mivel olyan keveset ennél, hogy átmenne " raktározó" üzemmódba
2010. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem lesz rendben semmi......figyeljetek, nem akarok bunkónak tűnni, de eddig pont ez csináltam : mozogtam és azt ettem, ami jólesett és amennyi jólesett, de ettől nem lettem karcsú


Tudom, hogy fejlődnöm kell, de mit szólnátok 1500 kalóriának akkor ? Ennél többet nem szabadna , mert nekem ősztől egy csomó aktivitási körben részt kellesz vennem a suliban, nem jelenhetek meg rossz formában, mellesleg többhetes kirándulásunk is lesz, pizsamában méginkább meglátszanak a plusz kilók !


Ez most tudom olyan hülye tini szövegnek tűnik, de aki benne van az tudja miről beszélek....hiszen senkinek sem kell egy duci kamaszlány

2010. jún. 27. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Áruld már el a magasságod és a súlyod légy szíves.
2010. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sportolj többet, egyél több fehér húst (pl:csirkemellet), rengeteg sok zöldséget, gyümölcsöt! Ne egyél mekis burgereket, és ne igyál cukros léket! Ennyi a nagy titok! Semmiképp se kezdj ilyen fajta fogyókúrába, mint amit írsz! Egyél jobb kajákat mozogj még többet, és változni fogsz!
2010. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
paramétereid? + egy fej nélküli kép?
2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

képet nem, paramétereim : 160 cm / 60 kg


Mondtam, hogy kövér vagyok

Mostmár értitek azt az 1200 kalóriát ?

2010. jún. 27. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Elmondom, mi lesz: Elkezdesz fogyni, fogysz valamennyit. Mivel nagyon keveset eszel, állandóan rosszkedvű és éhes leszel, fájni fog a fejed. Ezért abbahagyod a koplalást (mert ez az!), áttérsz 1800-2000 kalóriára. Visszahízod, amit leadtál és még többet is. (Jojóeffektus, nézz utána, ezért nem tudnak lefogyni az emberek.)

Míg ha továbbra is 2300 kalóriát ennél, nem híznál tovább, 2000-rel viszont fogsz.

Vagy csináld ésszel, 2000 kalóriával, vagy inkább ne csinálj semmit, úgy legalább nem ártasz magadnak.

2010. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, azt kihagytam, hogy 15 évesen koplalni, amikor fejlődik a tested és a méhed, meddőséges is okozhat. Értsd: végleges meddőséget, és talán soha nem lehet gyereked. Na erre jó az 1200 kalória.


Tudod, minkenki magáért felel. A sok hülye felnőtt, akinek egyébként más az anyagcseréje, és nincs szüksége 2300 kalóriára, úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja. Szerintem neked ez nem éri meg.

2010. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 09:16

Nagyon igazad van! Teljesen egyetértek!

Ha nem fogsz a mozgástól, mozogj még többet! Itt a nyár, rengeteg lehetőséged van! És egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és fehér húst! Kerüld a gyorséttermi kajákat, és ne nassolj! Így nem teszed tönkre a tested sem, és még fogysz is!

2010. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!