Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 4 kg-ot? 20/l

Hogyan fogyjak le 4 kg-ot? 20/l

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 51 kg. 47 kilósan éreztem jól magam, de most valahogy feljött rám pár kiló.

Ezekkel az arányokkal rendelkezem:

Mell alatti körméret: 69 cm

Mellbőség: 92 cm

Derék: 55 cm

Csípő: 82 cm

A combom legvastagabb része: 51 cm



2018. dec. 23. 10:54
 1/8 anonim válasza:
Mutass képet magadról.
2018. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell fogynod.
2018. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy jött a lefogyáshoz hogy mennyi a mellbőséged?

Én futással fogytam le, 65 kilóról 55-re, hónapokon át 1-3 km futással, utána napi 6-tal, amikor meg már beleedződtem 12 km kevés, majd semennyi pihenővel, végül ment a 20 is. Mindehez kellett nekem 7 hónap, nem feltétlen kajáltam mindig egészségesen, inkább úgy ettem, hogy amennyi kalóriát csalós cuccokkal bevittem, attól kicsit több kalóriát fussak le. Ha te is a futást választod, először nehéz lesz, sőt, az első hónap nekem is szenvedés volt, de utána sokkal jobb lesz, sőt, rá is lehet függeni. De ha bemész a kondiba, veszel pár külön órát hogy megmutassák hogy kell használni a gépeket, és utána csinálod rendesen, meg normálisan eszel mellé, hamarabb is össze fog jönni, mint nekem. Én mindig azt mondtam hogy nem kell hozzá hatalmas elszántság, mert én sem úgy indultam neki. Csak egy alap szinten akard, erőltesd rá magad, és egy idő után magától fog menni az akarás. Csak a legkritikusabb "nem akarom ezt tovább folytatni" ponton kell megerőltetni magad és túllendülni.


Ami nekem a legtöbbet segített a futásban és a kondiban, az a zene volt. Nélküle szerintem nem tartanék ezen a szinten. Ha szereted az angol motivációs szövegű, dallamos zenéket, jelezd vissza és szívesen leírom őket, ezekre edzettem egész nyáron. :D

2018. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
kevesebbet kék zabálni
2018. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút nem vagy kövér nyugi😂😂

De ha fogyni szeretnél akkor max mozogj picit többet és idővel el fog tűnni ha nem eszel többet

2018. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egyáltalán nem vagy kövér sőt. Az 50 kg-hoz szerintem így tökéletes az arány amit leírtál centikben..de ha te ezt túl soknak véled (remélem egészséges önképpel rendelkezel) akkor kalória deficitben kell lenned azaz több energiát kell elégetned mint amennyit beviszel. Mozgás,sport akár otthon rengeteget segít és tudsz tőle fogyni.
2018. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igazábol annyira nemértem miért kérdezel meg valami ilyesmit. Be irod a youtube-ba kiad neked millio videot , hogyan tudsz lefogyni vagy csak szimplán a böngészőbe. De ha már itt vagyok válaszolok: a szénhidrátot probáld meg egésséges dolgokból bevinni. Kezdj el edzeni ha nem edzesz. Ha meg igen vagy edz picit intenzivebben vagy pedig nagyon figyelsz, hogy mit eszel.
2018. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem elég vékony vagy én is 163-164 cm vagyok és hasonló súlyom lehet de ha fogyni akarsz ajánlom a Yazio kalóriaszámlálót én letöltöttem telóra és az adataimból kiszámolta hogy mennyit ehetek egy nap(be lehet írni az ételt és kiadja hogy mennyi kalória) és hogy mennyit kell mozognom(ha többet eszel több kalóriát kell elégetned) nekem nagyon jó volt kiadta hogy hetente 1 kilót fogyok és tényleg annyi ment le:) és akkor addig csinálod ameddig el nem éred a célodat. Én nyár elején kezdtem és elértem az álomalakomat:)
2018. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!