Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy több...

Mit csináljak hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy jól nézek ki. Sőt hogy hízhatnék is kicsit. Meg amikor látom hogy vannak nálam sokkal kövérebbek, meg hogy ők feszülős ruhában sem érzik magukat kellemetlenül ,akkor úgy érzem hú én tényleg jól nézek ki.

De amint meglátom a "cicababa" lányokat, meg azt hogy mindenki őket nézi csúnyának érzem magam.

Segítsetek légyszi hogy mit tehetnék. Tudom jól hogy a legnagyobb problémám az hogy nincs önbizalmam.


2010. jún. 28. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Megsúgok valamit, azok a cicababák lehet, hogy szépek de azon kívül, hogy a f*szomat a füléhez csapkodjam másra nem jók. Inkább legyen egy lány kicsit ducibb mint plázacica. Ne érezd magad csúnyának, próbáld inkább a legjobbat kihozni magadból.
2010. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez a problémám... 163/52 Hát most sem vagyok sovány, de nagy gondba vagyok én is. Önbizalmam és önbecslésem padló. Néha néha jól érzem magam, de a másik esetből több van. Szerintem ezt mindenki maga tudja csak megoldani. Azt szoktam érezni, hogy én kevesebb vagyok mindenkinél. Be kell magyaráznunk magunkba, hogy ez nem lehetséges, mindenki egyforma.. Én is sok olyan nőt láttam, hogy van túlsúly rajta, mégis akkora kisugárzása és önbizalma van, hogy mindenkit elsöpör. Ezt nehéz nekem megtanulni, de sztem örököltem is mivel az apukám is nagyon gátlásos személy. (pedig ő sincs miért) de hajrá 17L
2010. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!