Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátom többet eszik mint...

A barátom többet eszik mint én és én hízok ő meg nem szed fel 1 dekát sem. Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Ez úgy van, hogy te hízol ő meg nem.
2018. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ö többet használ fel a napja során.

Nem CSAK az számít, hogy mi MENNYIT eszik, hanem az is, hogy MIT (mert nem biztos, hogy ugyanabból esziik többet), MENNYIT és MIT mozog, sportol, dolgozik, de gondolom, magasabb is töled, azaz magasabb az energiaigénye is.

2018. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha több energiát használsz el mint amennyit beviszel, akkor fogysz, ha kevesebbet, akkor hízol, ilyen egyszerű. Tökmindegy hogy máshoz képest mennyit eszel.
2018. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Hízás-fogyás szempontjából mindig csak a saját tested számít, másé sose, hisz az nem hat rád. A többet evés pedig nagyon csalóka, nem lehet csak úgy tippre megmondani, hogy más napi bevitele milyen a tiédhez képest. Nem egyszer találkoztam olyannal, aki azt hajtogatta, hogy nem eszik többet, mint pl. én; de amikor megfigyeltem egy napját, amit előttem evett meg, az jóval több volt, mint amennyit én bírnék enni, s akkor még arról nem is esett szó, amit nem láttam.


Építs izomzatot, hogy javuljon az anyagcseréd és növekedjen az alap kalóriaigényed.

Másokhoz pedig ne hasonlítgasd magad, hisz te nem más vagy, magadból kell kihoznod, amit lehet.

2018. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek kalóriaigénye távolról sem egyforma... Van, aki 1500 kcallal hízik s van, aki 3000-rel fogy.
2018. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!