Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas utan az emberek kihivob...

Fogyas utan az emberek kihivobban oltozkodnek?

Figyelt kérdés

Sok elotte-utana kepet latok, ahol az elso kepen olyan keveset mutato ruha van, a masikon pedig testhezallo.

Szerintem ezzel persze nincsen baj, hiszen buszkek az elert eredmenyre.

Engem a sulyom nagyon korlatoz oltozkodes teren, egyszeruen nem merek felvenni csinosabb darabokat. Viszont ugy gondolom, ha lefogyok, akkor sem fogom merni felvenni mindet, meg ugysem, ha tetszik.

Veletek hogy volt ez?


2019. jan. 2. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
általában így van a nőknél de a férfiaknál is de igazából önbizalom kérdése aki túlsúlyosan is szereti magát, elfogadja magát vagy nem szégyellős az akkor is felvesz bármilyen ruhát amihez kedve van
2019. jan. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de megeshet ez is. Az ilyen előtte utána képekre nem kell ennyire alapozni a témát mert ott azért tudatosan mutatnak többet magukból hogy lássák mit értek el. De azt hogy a hétköznapokban hogy öltözködnek fogyás után szerintem elég vegyes. Én ismerek egy csajt aki 20 éves koráig nagyon kövér volt, mondjuk ennek ellenére adott magára, szép arca volt, és az alkatához előnyös ruhákat vett fel. Aztán 3 év után lefogyott nem teljesen soványra de elég látványosan elérte azt amit akart, fokozatosan tette, nem hirtelen, volt amikor megállt a fogyással hogy a bőre is összehúzódjon valamennyire. Aztán amikor elérte a célját akkor sem változtatott sokat az öltözködési stílusán, tehát miniszoknyákat nem kezdett el viselni, a testhezálló ruhákat sem viseli igazán, mondta nekem hogy ő kényelmetlennek tartja még úgy is hogy le van fogyva. Fürdőruhából is ugyanúgy egyrészest visel mint kö9vér korában, megpróbálta már a bikinit de mondta hogy régen soha nem hordta és meztelenül érezte magát amikor felpróbálta. Persze mondta hogy több csinosabb darab közt tud választani, de nem visel olyanokat amik mindenét kimutatják mert őt valamiért zavarja a dolog, hiába büszke arra amit elért, nem érzi jól benne magát pedig önbizalma is van mert nagyon sok dicséretet kapott és többen mondták hogy viselhet lengébb ruhákat, de ő nem érzi benne kényelmesnek magát pedig kipróbálta, ment úgy emberek közé, semmi negatív kritikát nem kapott, de akkor sem jó úgy neki.
2019. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez amit mondasz több dolog miatt van:

Egyrészt büszkékb az ilyen emberek a sikerre

Másrészt pedig a ruha úgymond azt a hatást kelti hogy pufibb az illető, így jobban látszik a fogyás.

De egyébként igen, kirívóbbak általában az emberek mert ők úgy érzik megtehetik.

2019. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!