Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak hamar 10kg-ot?...

Csillagpor kérdése:

Hogyan fogyjak hamar 10kg-ot? (a többi a kiegészítőben)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és mostanában egy jó pár kilót felszedtem. Olyan szinten hogy már bendőm van. Ezért várom a tanácsokat hogy tudnék legalább 10kg-ot leadni hogy ne legyen.

#hamar -10kg
2019. jan. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Több fajta módszer van, az a lényeg hogy több kalóriát használjon fel a szervezeted, mint amennyit beviszel és ne koplalj.


Tehát mondjuk ha eddig 2100kcalt ettél egy nap és mondjuk 2000kcalra van szükséged akkor 1500kcallal már fogsz fogyni, 1300 alá ne nagyon menj mert az azért már koplalás.


Most ez a 2100kcal csak egy példa volt nem mennyire vagy aktív, mit mozogsz egy nap, ezt neked kell tudnod.

2019. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kocogj, vagy biciklizz. Naponta 5-szőr egyél kisebb adagokat: gyümölcsöt, zöldséget, sovány húst. Hanyagold a péksüteményeket és édességeket. :)
2019. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, köszi 2es, kiegészítetted a válaszom, elég hülyén fogalmaztam 😂😂

10kg az nem a világ vége elég ha csak egészségesebben eszel, és picit többet mozogsz.

Egyébként látni kéne hogy egyáltalán kéne-e fogynod, vagy kéne rólad több adat mert szerintem bendője úgymond mindenkinek van, na de mindegy nem ez volt a kérdés.

És a legfontosabb hogy határozd el magad, és magadhoz képest legyen jó alakod, ne xyhoz képest, mert úgy sem leszel olyan.

2019. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el azokat a rossz szokásokat, amiktől feljöttek a plusz kilók és akkor újra olyan leszel, mint voltál.
2019. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat és tippeket😊
2019. jan. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!